Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyat aki korábban szeretett volna gyereket, családot, de végül úgy döntött inkább egyedül jobb neki? Megbánta, nem bánta meg?

Figyelt kérdés

Férfi/nő?

Van hozzá sztori?


2019. szept. 4. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem személyes tapasztalat, de szerintem érdekes adalék a kérdéshez: az OECD 22 országra kiterjedő kutatása alapján a gyermektelenek a legtöbb országban boldogabbak a gyerekeseknél – nemrég viszont német kutatók arra jutottak, hogy ez csak addig igaz, míg a gyerekeseknek ki nem repülnek otthonról a gyerekeik. Az 50 év felettieken végzett felmérés alapján ebben az életkorban a gyermektelenek elégedetlenebbé válnak az életükkel, többek közt azért, mert egyre inkább magányossá válnak, és egyre jobban sajnálják, hogy nem lett gyerekük.

Persze ez csak statisztika.

Olyat én nem ismerek egyébként, aki tudatosan nem vállalt gyereket, sajnos a gyerektelen barátnőim mind azért lesznek azok, mert nem találtak párt vagy nem sikerül teherbe esniük.

A leírásod alapján lehet, hogy a barántőd helyett választhatnál valaki mást, a téged most zavaró hibái a korral csak durvábbak lesznek. Ha 30-on felüli lánnyal jönnél össze, elég esélyes, hogy boldogan szül neked gyerekeket.

2019. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsanatot kerek, ha a gyerekvallalas ellen uszottam volna barkit is. Nem ugy ertettem, de sajnalom.
2019. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!