Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyedül miért rossz berúgni?...

Egyedül miért rossz berúgni? Társaságban nagyobb buli!

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Berúgni mindenhogyan rossz. Én nem vagyok gyakorlott benne, de az a kettő, amit ötven év alatt átéltem, bőven sok volt. Mondhatnám úgy is, hogy sokk volt.
2013. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Egyedül is élvezetes, bár saját tapasztalatom alapján a magányos alkoholizmushoz sokkal nagyobb elszántság kell. Társaságban nem tétel, hiszen mindenki iszik és így bátorítják egymást.


Viszont egyedül, na az kihívás. Elszántság és akaraterő! Csak magadra számíthatsz. A kitartó munka viszont meghozza a gyümölcsét!

2013. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyénfüggő.

:)))))))))))

2013. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Az egyedül való berúgásnak nem sok értelme van. Sajnos a részegség egy kicsit társaságibb dolog. A részegek együtt röhögnek, sokszor azon, hogy a másik már részegebb, vagy helyzeteken, hasonló. Társaságban van hangulat, egyedül viszont inkább szomorú dolog.
2013. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Óriási tévedés, hogy az egyedül ivás nem jó dolog. Az állítás ostobaságát ahhoz tudnám hasonlítani, mint ha egy kocafutó azt mondja, hogy a maratonnak nincs értelme.


1-2-3-4 vagy 5km-t az emberek többsége le tud futni, de a maratonhoz már igazi elszántság és hosszú évek munkája (de legalábbis megfelelő alkat) szükséges.


Ne dőlj be az ilyen nevetséges állításoknak! Ha egyedül vedelsz nem kell eltűrnöd az haverjaid ostobaságát, nem fog más ember lehányni, nem nyúlják le a csajod, nem bonyolódsz ökölharcba nálad jóval erősebb emberekkel stb.


Persze nem mondom, hogy könnyű az út. Néha úgy érzed túlvállalod magad, nincs aki segítsen. Minden nap újúlt erővel kell belevágni!

2013. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Ja és mégvalami. Ki az a hülye aki az alkoholban értelmet keres? "nincs értelme" így, "nincs értelme" úgy... Nevetséges csajos siránkozás!


l'art pour l'art, vedelés a vedelésért! És habár a művészeknek is rendeznek alkotótáborokat, azért otthon mindenki egyedül alkot!


Remélem segítettem eligazodni az élet útvesztőjében!

2013. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

19 éves lány vagyok, és én szoktam egyedül inni...hogy még jobb kedvem legyen :) Nem vagyok alkoholista :)

Ritkán szerintem nem olyan rossz az.. a baj, ha mindennap ezt teszed!

2013. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
19 éves csaj! Mit szoktál inni? :)
2014. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Imádom a sört... pálinkát meg nagyon ritkán mellé :) Néha kicsi vodka.. ezen kívül minden mást utálok :D
2014. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
szerintem a berúgás veszélyes dolog is lehet ha nem otthon vagy, pl nem találsz haza, kirabolnak útközben vagy elkezdesz idegenekkel kötekedni, nincs hova hugyoznod stb, úgyhogy csak óvatosan :) Én itthon szoktam inni heti 1-2 sört vagy egy kis bort. 28/L
2015. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!