Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Dolgozó 25 felettiek, ti néha...

Dolgozó 25 felettiek, ti néha érzitek úgy, jó/jobb lenne egyedül élni?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik nem járnak épp senkivel, és jelenleg van lakótársuk, vagy a szüleikkel élnek.


Én albérletben lakom, kedvelem a lakótársam, külön szobánk is van, de néha úgy zavar, hogy nem egyedül enyém a lakás. Egyedül viszont többe kerülne lakást bérelni...:/


Ti érzitek néha így? Vagy ez valami magányos farkas szindróma?:)


27 L, nincs barátom jelenleg



2014. máj. 15. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még otthon lakom, de ha tehetném már rég külön élnék. Teljesen jól meglennék egyedül. Kiválóan bírom a magányt, sőt igénylem is azt, hogy néha egymagam lehessek. Bár amúgy is visszahúzódóbb, csendes tipus vagyok.
2014. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek! Legszívesebben én is egyedül élnék.
2014. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én 26/L és szintén lakótársakkal...Jobb lenne már egyedül de akkor az egész fizum elmenne. :((
2014. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen, és pl. a NY-ban élő bnőm simán fenntart egyedül egy lakást Manhattanban, jó egy lyuk, de itthon egy lyukat se tudsz 200.000-es nettó alatt fenntartani a belvárosban...:/


Nem normális, hogy az ember lakótársakkal éljen 30-hoz közel, vagy pedig a házasok ne tudjanak elválni, mert kb. egyedül semmire se megy az ember...:/

2014. máj. 16. 16:11
 6/21 anonim ***** válasza:
Keress a belvárostól messzebb. Az egyik ismerősöm most szakított a barátjával, ezért el kell költöznie. 45-50 ezer Ft-ért talált egy lakást (szoba, konyha, fürdő+WC).
2014. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, én Lipótban csak 60-ért bérlem, szóval a lakás jó, csak valahogy durva, mennyibe kerül az ember fizetéséhez képest.
2014. máj. 16. 17:44
 8/21 anonim ***** válasza:

2 évvel 25 alatt vagyok és nem dolgozok. Kicsit kilógok, de azért válaszolok.

Szüleimmel élek, minden vágyam egy munkahely volna és, hogy Pestre költözhessek, egy kicsit egyedül lehessek. Igaz, sokat vagyok egyedül mert nincsenek barátaim, de a szülőkkel lakni más. Szerintem nincs olyan ember aki összeköltözne velem, szóval azthiszem jó sokáig maradok még itthon. Egyedül nem tudnék fenntartani semekkora lakást.

F

2014. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Utolsó! nem is a korod miatt, de mivel nem dolgozol és nem éltél még csak a szüleiddel, ezért nem pontosan érted a problémánkat.


Ez talán nem is korfüggő és sajnálom, hogy 23 évesen még a szüleiddel kell élned, de elmagyarázom a problémát nagyvonalakban: az ember egy idő után (ha nincs férje/felesége, viszont már felnőtt, szóval külön él a szüleitől mondjuk 5 éve) vágyik egy saját zugra. és rossz, hogy 200 nettó alatt tényleg nem lehet albit fizetni és enni is egyszerre...

2014. máj. 16. 21:17
 10/21 anonim ***** válasza:
pont 10 éve élek egyedül bp-en. Én már megszoktam, nem új dolog, ha egy nap vagy egy hosszabb hétvégén kb senki se szól hozzám ami számomra egyáltalán nem zavaró. Személyiség függő, mondjuk én pont az egyik véglet lehetek.
2014. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!