Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek 40 éves létükre?

Miért ilyenek 40 éves létükre?

Figyelt kérdés
Többször találkoztam olyan esettel hogy 40-50 éves emberek mennek oda barátkozni a szórakozóhelyek előtt 18-24 éves emberekhez. 40-50 éves létükre minden hétvégén isznak és tarhálnak a szórakozóhelyek előtt, oda csapódnsk srácokhoz, piát kérnek, isznak. Engem ez meglep. Ennyi idősen nem a családdal kéne lenni vagy a haverokkal meccset nézni és normális sort inni? Ennyi idősen nincs pénzük, családjuk? Ennek mi az oka? Ti ismertek ilyet?
2019. szept. 4. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy nincs családjuk. Még az is meglehet, hogy haverjaik sincsenek. Nekem sincsenek. A normális sörre pedig a magyar keresetből nemigen futja - marad a Riesenbrau, Kőbányász, meg a többi ilyen csatornalé.

Nem értem amúgy, abban mi a rossz, ha huszonévesek idősebbekkel is haverkodnak?

2019. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Én is így tervezem, mármint mi a francért állapodnék meg 45 éves korom elött, férfiként értékes vagyok böven addig.
2019. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egyedül érzik magukat mint a szar és még mindig jobb ez nekik mint otthon vedelni a sört a tv előtt.
2019. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy értékes se 45 előtt, se utána. Értékesek azok másmilyenek. Inkább buzuljál, mindenki jobban jár.
2019. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!