Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez ellen miért nem tesz senki...

Ez ellen miért nem tesz senki semmit? Észereveszik egyáltalán az emberek ezt az igazságtalanságot?

Figyelt kérdés
Ha egy nő nem akar munkahelyen dolgozni, hanem gyereket nevelni és házimunkát végezni helyette, akkor viszonylag jó eséllyel találhat olyan férfit aki ezt elfogadná és eltartaná, viszont ha egy férfi akarna gyereket nevelni és házimunkát csinálni munkahelyen való dolgozás helyett, akkor 99,9%, hogy nem talána okyan nőt aki ezt elfogadná, akár találkozna gazdag nőkkel akár nem, ráadásul az olyan kapcsolatoknál, ahol a férfi csinálja ezeket, ott 85% körüli a válási arány, míg a fordítottjánál a szokásos 50% körül van, és ha egy férfi akarja a gyerkeket nevelni és a házimunkát csinálni, akkor arra a férfire pqrazitaként tekint a társadalom, egy olyan nőre aki ugyan ezt akarja csinálni viszont nem. Azt nézve, hogy a feministák küzdenek azért, hogy a kényelmes és/vagy jól fizető munkahelyeken ugyan annyi nő legyen mint férfi, ezért hogyhogy nem küzd senki?

2019. szept. 7. 16:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted hogy lehetne ez ellen tenni?
2019. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

"Szerinted hogy lehetne ez ellen tenni?"

Szidni a nőket, ameddig le nem fogadnának egy ilyen férfit is például. Tudom nem a legjobb megoldás, de most így hirtelen nem jut eszembe jobb, meg hát végül is a feminsták is ezt használták a céljaikra.

2019. szept. 7. 17:16
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez elég szar módszer. Engem pl szidhatsz akármi miatt, nem fogok olyat tenni, amit nem akarok.
2019. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"Engem pl szidhatsz akármi miatt, nem fogok olyat tenni, amit nem akarok."


Hát nem tudom, egy nőnek 99,9% hogy azon múlik a közérzete, hogy elfogadják-e a körülötte lévő emberek, de nem a legjobb.

2019. szept. 7. 17:25
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát ezt erősen kétlem, nem hiszem, hogy én és az összes nőismerősöm a 0.1%-ba tartozunk.


Senki nem akar boldogtalan életet élni. Te sem akarhatod, hogy egy nő ezt tegye meg neked *kényszerből*. Vagy a lelkednek jólesne, hogy a párodon látod, hogy boldogtalan és utálja az életét, de beleszidták egy szar életbe?

2019. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

Nevetséges elképzelés.


Eleve nincs olyan ostoba környezetem, ami emiatt szidna, ismeretlenek szavai pedig miért érdekelnének?

2019. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Vevő vagyok jobb módszerekre. Szinte biztos van jobb módszer, csak még nem jutptt jobb eszembe.
2019. szept. 7. 17:32
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére nincs jogod beleszólni mások életébe és véleményeibe.
2019. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem módszer, csak gyűlölködés.


Ami megoldás lenne, ahhoz az egész társadalom kell. Pl. ne mondjuk ezentúl semmilyen tulajdonságra, hogy férfias vagy nőies. Ne tegyünk egyenlőségjelet a nők és a főzés, meg a férfiak és a barkácsolás közé. Például. Vagy amikor az emberek a népességcsökkenésről beszélnek, ne kelljen pasiktól azt hallgatni, hogy a "nő legfontosabb szerepe az anyaság", mert érdekes módon arról nem beszélnek, hogy nekik az apaság mennyire számít.

2019. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
De miert kell szidni?? Miert nem keresed meg azt az egy nőt aki mellett te mehetsz gyesre? Kit érdekel mit gondolnak majd rolatok masok,ha nektek igy jó?
2019. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!