Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet tenni ha ugy erzed...

Mi lehet tenni ha ugy erzed SENKI nem szeret, SENKINEK nem szamitasz?

Figyelt kérdés
27 eves vagyok, lany
2019. szept. 8. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Olyanná válni, hogy szeressenek. Ha viszont csak úgy érzed, akkor pszichológus.
2019. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lecserlnem az eletem. Uj elet mashol vadidegenekkel kezdve az ismerkedest, a körök kialakitasat.
2019. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedj kedves emberekkel, akik szeretnek.
2019. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megismerni új embereket, szerintem.


Ha a régiek eddig nem szerettek, akkor ezután sem fognak.


Bár, ha amúgy szeretnek, csak te nem érzékeled ezt, akkor tényleg nem árt megkeresni ennek a mélyebb okait.

2019. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lecserlnem az eletem. Uj elet mashol vadidegenekkel kezdve az ismerkedest, a körök kialakitasat.



ezt probaltam es sikerult .. de nem akarom ujra elhagyna az otthonom ..

2019. szept. 8. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked számít valaki? Keress olyanokat, akiket kedvelsz, akikkel kölcsönös a bizalom és egymás értékelése és legyél kezdeményező. Én ezt tettem és bejött.
2019. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A gondolkodásmódodat kell újraformálni.


Egyrészt ez nem érzés, hanem gondolat. És amit gondolsz magadról, olyanná fogsz változni.


Szóval inkább abba azbirányba kezd el működni, hogy te egy önálló értékes nő vagy, aki képes egyedül is működni. Szeretetre van szükséged? Szeresd magad! Magányt érzel, mert társaságra van szükséged? Ott vagy magadnak! Máris nincs miről nyafognod!


Az egész életedet ki lehet ennek alakítani. Ha nem bírod az otthoni unalmas perceidben való őrlődést, akkor bátran havazd el magadat a munkával, hobbijaiddal, bármivel ami lefoglal. Így nem lesz sem időd, sem energiád az önsanyargatásra! 😊


Aztán ha valaki szeretni fog téged így önmagadként, akkor szeressen! Neked már lesz erőd eldönteni, hogy ő egy értékes ember, és jogosult a te szeretetedre, vagy simán visszautasíthatod. El tudod kerülni már a barmokat is... Ennél jobb nincs! 😊

2019. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!