Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki huszonéves kora második...

Aki huszonéves kora második felében még tanul, hajt a "karrierért", nem érzi azt, hogy szinte késő és lemarad egy csomó dologról?

Figyelt kérdés

Én introvertált vagyok, ezer hobbival, lassan szeretek élni, a pörgés, a zsúfolt napok nem az én világom.

Ennek megfelelően nagyjából egész életemben fáradtnak és túlterheltnek éreztem magam. Gimiben pl estig, sokszor éjjelig tanultam suli után.


Most meg, amióta dolgozó ember vagyok, képzem magam, tanfolyamok, tanulás, nyelv stb.


Ezzel az egyik problémám, hogy úgy érzem, ha sikerül is találnom egy jól fizető, elviselhető, normális munkahelyet végeredményül, addigra már lassan szülök.


Tehát nem lesz pár évem se, amikor dolgozok, hazamegyek a melóból és valamennyi házimunkán kívül pihenhetek, foglalkozhatok a hobbijaimmal.



Így végeredményben: tanulás suliban majd otthon éjjelig, aztán munka és tanulás estig, majd szülés, majd munka és gyerekek estig és kvázi öreg vagyok, mire lesz szabadidőm.


Nem élek, hanem törtetek, ki tudja, mi lesz belőle, mikor, megéri-e....


2018. nov. 29. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
A probléma, hogy te alapnak veszed a gyereket. Ki mondja meg, hogy neked mikor lesz vagy lesz-e egyáltalán gyereked?
2018. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék gyereket.
2018. nov. 29. 13:05
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

én élvezem a karrierem építését, felépítek egy saját vállalkozást amiben sok embert befogok vonni


nem mindenkinek a piálás és buli az élete, néha meg belefér 1-1 grillezés, filmezés, akármi


nem kell 0-24 bulizni

2018. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Életem vagy 5-ször buliztam össz, hogy jön ide a buli?
2018. nov. 29. 13:09
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

#5:

de akkor miről maradsz le?

nem 7 napból 7-et 0-24-ben dolgozol vagy tanulsz

van időd szórakozni is, de azt be kell osztanod, hogy kiélvezhesd amit szeretnél


nekem 2 munkám van + elég olyan hobbi ami kitesz egy 3.-at, mellette szórakozok, kapcsolatom is van és 25 éves vagyok


nem lehetetlen élvezni az életet és haladni előre


én 14 éves korom óta képzem magamat és életem végéig fogom, de ettől még van időm arra amit szeretnék, ha szánok rá

2018. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ez kamu, mert nem fér bele ennyi a 24 órába se.



A kérdés áll.

2018. nov. 29. 13:19
 7/21 anonim válasza:
0%
Igen áll. Ha bulizni nem szeretsz, kúrni kúrsz, akkor miről maradsz le?
2018. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Metionin ***** válasza:
66%

Nem. Vannak hobbijaim, sajnos kevés időm volt rájuk amíg egyetemista voltam mert folyamatosan diákmelóznom kellett. De most hogy végeztem és már "csak" dolgozok, újra tudom őket csinálni. Nekem nincsenek ilyen társadalmi bakancslistás elvárásaim magammal szemben hogy x-edik életévemre kell az esküvő meg jaj kifutok az időből, túl idős leszek elmenni metálkoncertre. Gyereket alapból nem akarok, szóval az sem köt.


Ha te sajnálod hogy nem lesz pár éved amíg gyerek nélkül élsz akkor addig ne szülj gyereket. Ennyi. Senki sem kényszeríti rád.sőt ha a gyerekvállalás számodra teher, kötelesség, akkor ne vállalj gyereket.

2018. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

#8:

ok akkor gondold annak, én így élem az életem :D


nem csodálom, hogy neked nem fér bele semmi, te tényleg lemaradsz mindenről, de akkor te megoldást keresel, vagy sajnáltatni akarod itt magadat? :D

2018. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Miért ilyen aggresszívak és lenézőek itt a válaszolók?



Amit szeretnék:

- Többször főzni, új kajákat megtanulni.

- Igen, néha dögleni otthon.

- 8 órát aludni.

- Eljárni fotózni, tanulgatni a képszerkesztést.

- A lehető legkevesebbszer sietni.

- Írogatni. Egyéb kreatív hobbik.

Stb.



Nemcsak pia, buli, szex.

2018. nov. 29. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!