Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg nulla tartalommal...

Tényleg nulla tartalommal lesznek híresek emberek, manapság semmit nem kell letenni az embernek az asztalra?

Figyelt kérdés
Főleg az ilyen youtuberekre gondolok most, akik csak semmiért híresek, mint például Farkas Timii vagy Markó Rebeka, egyszer csak nők, akik csak sminkelik magukat meg elmondják a napjaikat mit ettek ma és kb ennyi amit letettek az asztalra és már híresek, ebből élnek mert pl pólókat gyártanak....
2019. szept. 9. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Az asztalra semmit nem kell letenni csak az agyad és a gerinced a kukába.
2019. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Többnyire ez így van, Kérdező. Az általános elhülyülés egyik ismérve, hogy a korábban elutasított, lenézett, megvetett dolgok mára etalonná váltak, és az ilyen emberek remekül tudnak érvényesülni benne.
2019. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Abba gondolj bele, hol lesznek ezek 10 év múlva?

Hol van manapság pl. az a híres SP vagy ki? Vagy a VV Béka? vagy BB Évi? Sehol. Ugyanúgy, ahogy előtte sem voltak sehol.

2019. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt is vedd bele, hogy ezek a trash videósok a 8-12 éves korosztályt nyűgözik le és élnek belőlük (meg a szüleik) pénzéből. Meg a szponzorokéból, akik fizetik őket hogy a gyerekekre tukmálják a sok hülyeséget. A 18-49-es korosztályban ezek az emberek senkik, és megélni sem lennének képesek, pedig ez a klasszikus fogyasztói társadalom korosztálya.
2019. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem ők a hibásak, hanem akik fogyasztják ezeket a tartalmakat. Én is szívesen lennék híres és gazdag csak úgy pikk-pakk egy kis videózástól. ha senki nem nézné őket, akkor nem lennének híresek.
2019. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Többek között miattad futnak be az ilyenek, mert láthatóan jól ismered ezeket az embereket, meg is tudod nevezni őket. Én életemben nem hallottam pl. erről a kettőről.
2019. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Mert a tv-ben más van talán?? Az emberek napközben elfáradnak, és hazaérve olyan tartalmat szeretnek nézni, amihez nem kell gondolkodni.
2019. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem mondanak ezek a nevek, de az hogy az általad leírtakkal lettek sikeresek az a nézőket minősíti. Szerintem is a kislányok néznek ilyeneket, de pl egy TheVR vagy Dancsó mit tett le az asztalra? Lényegében semmi kézzelfoghatót, a céljuk a szórakoztatás és erre van is igény és biztos hogy nagyon sok energiát belefektetnek. Őket én is szeretem. Lehet hogy akik a smink tutorialt tartják szórakoztatónak azok az általam kedvelteket nem értik. Nem kell itélkezni, meg irigykedni
2019. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. Azért Dancsónak van egy humora, igenis neki tehetsége mert pl volt olyan szakszerűen videója amin röhögtem. Ügyesen vágja a videókat, sokkal többet letett az asztalra, sokkal inkább van tehetsége, mint aki annyit tud hogy kisminkeli magát...
2019. szept. 9. 21:49
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

3-as SP az speciel egy elég elismert fotós lett amerikában...szóval ő azért vitte valamire, de mind1 is.


amúgy pedig a semmittevés egy következmény...előbb ki kell építeni a rajongói táborod, és az akárhonnan is nézzük, munka...az emberek jönni fognak maguktól, de neked valamit mutatnod kell, hogy nézzenek...leginkább az jár a legkevesebb munkával, ha viszonylag sok pénzed...ha nincs, akkor meg jól el kell adnod, hogy van...utána viszont ha beleszállsz, nem fogsz tudni kiszállni belőle, tehát egy végtelen munka lesz az egész...akkor is kell semmitmondó videót feltöltened, ha semmi kedved hozzá.

2019. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!