Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy fiatalon...

Más is érzi úgy, hogy fiatalon lenne jó meghalni, mielőtt megindulna a testi-szellemi amortizálódás folyamata, viszont még az alaphangon rendelkezésre álló cirka 80 év is túl kevés?

Figyelt kérdés
Egyáltalán normális ilyeneken agyalni?
2019. szept. 10. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy fiatalon ilyesmin jár az agyad.Es nem mindenki amortizálódik.
2019. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak addig akarok élni, amíg önállóan el tudom magam látni és ameddig szellemileg is ép vagyok, de nem tovább. Azt viszont nem tudom előre, hogy ez mikor következik be, szóval egyelőre nem agyalok rajta.
2019. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy. Én sokáig szeretnék élni. Nyilván nem magatehetetlenül. De az nem zavar, hogy pl. ráncos leszek, az ilyen normális idősödési folyamatokat nem tartom szörnyű amortizációnak.

Szellemileg meg (ha nincs valami ilyen jellegű betegség) lehetsz friss 70 évesen is.

Ez nem a kortól függ. Sok sötét idióta van a 20 évesek között is :D

2019. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!