Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mennyi van hátra a...

Szerinted mennyi van hátra a bombanős kérdezőnek?

Figyelt kérdés
Aki ismeri az illetőt, az megfigyelhette, hogy a kezdetekkor még fél oldalas monológokat írt, érvelt és vitázott a válaszolókkal. Eltelt kb 2 év és teljesen megzakkant, leépült és az új kérdéseiben már egy értelmes mondata sincs, a vita pedig kimerül neki abban, hogy sértegeti a válaszolókat. Szerinted mennyi idő még, mire teljesen megbolondul?
2018. okt. 26. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Régebben is csak a saját monológját fújta, soha nem vitázott senkivel. Ha valaki olyat írt, ami nem tetszett neki, akkor személyeskedett. Kb. annyi a különbség, hogy lehet, hogy mostanában hamarabb beszíjazzák.
2018. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arra lenmék kíváncsi, hogy hova tűnt és hogyhogy visszatért. Amúgy a pszichiátrián lenne a helye, mániákus szegény.
2018. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érvelt vagy vitázott. :D Maximum veszekedésnek lehet hívni, és szerintem már most a teljes agyi leépülésnél tart, legalábbis én nem tudom elképzelni, hogy valaha is értékes tagja legyen a társadalomnak akármilyen kezelést is kapjon. :D
2018. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A legelején még érveket hozott. Igaz, hogy azoknak az érveknek csak az ő elképzelt kis világában volt értelme, de akkoris érvek voltak. Jött a kommunizmussal, hogy akkor milyen boldog volt mindenki, megmagyarázta, hogy miért lenne előnyös megfékezni a bombanőt, volt, hogy konkrét terveket vázolt fel arra, hogy hogy lehet megtörni a bombanők uralmát. Igaz, hogy pár komment után átment személyeskedésbe és mocskolódásba, de az első pár kommentjében fel lehetett fedezni egy kis tudatosságot is. Plusz minden egyes válaszoló kommentjére egyesével reagált és elmagyarázta neki, hogy miért retardált ha nem ért vele egyet.
2018. okt. 26. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer csak eldurran az agya és felköti magát.
2018. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És most kérdező, te vagy a bombanős kérdező és itt trollkodsz, vagy belőle írod a pszichológiai disszertációdat, hogy ennyire érdekel és elemzed?
2018. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Ki az? Linkeket már pls
2018. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki azM?
2018. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt a legújabb kérdése, jó szórakozást!

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

2018. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!