Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni munka után?

Figyelt kérdés
Én 5-kor szoktam végezni, utána általában csak nyomkodom a telefonom/számítógépem, néha találkozom a barátaimmal, bár alig vannak. Annyira üresnek, egysíkúnak érzem az életem.
2019. szept. 10. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Munka után ovi, bolt, házimunka, edzés, főzés másnapra, fürdetés, megy sok minden van. Hamar este lesz.
2019. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Házimunka, ügyintézés

Olvasás, filmnézés

Néha valamilyen program

2019. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Leviszem a kutyáimat meg Farmvillezek, esetleg Simsezek. ha kell, bevásárolok. Lefekvés előtt dohányzok még pár szálat az utcán.
2019. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
majd elalszok...jobbik esetben én is el tudok kisebb nagyobb dolgokat intézni,aztán ledőlni picit,meg arra gondolok,hogy hogy itt fogom hagyni ezt a helyet :D
2019. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb hétköznapon hazamegyek, főzök valamit, max fél óra házimunka, aztán utána foglalkozom valamelyik hobbimmal - utazást szervezek, olvasok, zenélek - este a férjemmel megnézünk pár résznyi sorozatot vagy társasozunk, kártyázunk, beszélgetünk, játszunk a PS-en. Néha elmegyünk munka után csak úgy meginni valamit vagy megnézni egy színdarabot. Úgy kéthetente csütörtökön vagy pénteken eljárok munka után a kollégáimmal sörözni, kb. heti egyszer munka után találkozom valamelyik barátnőmmel, megiszunk egy kávét és beszélgetünk, vagy vacsorázunk valahol, vagy elmegyünk koncertre (ha van épp valami jó), vagy elmegyünk moziba, billiárdozni, ilyesmi.

Hétvégén inkább kirándulni, túrázni, motorozni és hasonló, pár óránál hosszabb programokat szeretek szervezni, vagy most például haveroknál voltunk sütögetni. Egyedülállóként sem okozott soha problémát az, hogy találjak valami érdekes programot magamnak, akkor se, amikor nem éltek a közelben barátaim (többször költöztem már egyedül messzire) soha nem tartott vissza semmiben a társaság hiánya.

2019. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tanulok.
2019. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Irhatsz:)
2019. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Netezek, tévézek. Család nincs, úgyhogy ha emberek közé vágynék akkor meg kocsma (falu, itt nincs más).
2019. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Rád gondolok :(
2019. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Elmegyek edzeni, főzök, házimunkát csinálok, filmezek, olvasok, találkozok ismerőssel, ügyintézek, mikor mi.
2019. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!