Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mit dolgozik? És jó csinàlni?

Ki mit dolgozik? És jó csinàlni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Vagyonőr vagyok. Életem munkája, minden napom örömmel teli.
2019. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Obelixke, menj már ki a kertbe játszani. Folyton itt tanyázol az oldalon, idegesítő vagy.
2019. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Jaaaj már megint te? ^^

Hát én még mindig gépeket kezelek, imádom, a főnökeim szintén szeretnek és jónak is tartanak. Pont a minap kaptam egy fél átlag fizetésnyi bónuszt, olyan jól esett belőle piát venni és bulizni!

Ha mindent sikerül jól beállítani, akkor nincs is dolgom egész nap, csak figyelem, hogy minden rendben menjen, meg időnként törődöm a gépekkel. Ülök és netezek általában fél műszak alatt. Úgy, hogy erről a főnök is tud és nem szól.

(nyilván emögött van pár jó ok is, pl hogyha viszont kell, nem sajnálom a plusz időt és verítéket, hogy megoldjam a gondot és simán bármit rám lehet bízni, kész lesz és jól is, sőt be szoktam segíteni a főnöknek is, de hát ez már munka, azt meg van, aki nem szereti művelni, ugyebár)

2019. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Folyamatfejlesztéssel és projectmenedzsmenttel foglalkozom igazából.

Szeretem, jó csinálni


De gondolom téged az ilyen napszámos szintű munkák érdekelnek és a kesergés, hog milyen sz*r

2019. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Sokszor ugy megyek melozni, hogy egesz nap nem csinalok semmit. Maskor is max 5 ora a 8-bol ami munka. Es nem minimalbert kapok ezert.

De te ide nem kellesz.

2019. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is vagyonőr vagyok. Imádom a munkám! Nem is értem miért nem lesz mindenki vagyonőr..
2019. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
#6: Ha mindenki az őrbódéban húzná a lóbőrt, akkor nem gyártana senki semmit, nem lenne mit őrizni :D
2019. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
#7: Jogos :D De a vagyonőrködés egy igazi álommunka!
2019. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Én a vagyonőrök FŐNÖKE vagyok... és nem - SOHA nem veszlek fel! hahaha!
2019. júl. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
off; Láttam élőben Obelixet. Okos, udvarias fiatal, ápolt. A korát nem tudtam belőni, de kb egy 18-21 lehet. Gondoltam leírom, hogy nem rossz ő és nem buta. :)
2019. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!