Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek tegnap kezdtem az...

Mit tegyek tegnap kezdtem az új munkahelyemen és mától egy pár napig éjszakás leszek és nem mutatták meg mit kell csinálni mit tehetek?

Figyelt kérdés
még van esély hogy megmutassák de ha nem akkor mit tehetek szeretném csinálni de ha nem tudom hogy pontosan hogy kell akkor nem fogom tudni és nem akarok rosszat csinálni sem. mondatok már ilyen ok miatt?

2019. jún. 4. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesz ott egy régi dolgozó aki majd megtanit rà. Mostanàban ezt csinàljàk a gyàrak. Aki régóta ott van annak odadobnak egy újat hogy tanitsa be. Szóval nem a müszakvezetö tanit be. Valószinüleg màr le van zsirozva az egész és az a valaki majd vàr téged.
2019. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha megkérdeznéd??
2019. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki se irta, hogy gyarrol van szo.
2019. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószinü hogy gyàr, azt irja nem mutattàk meg mit kell csinàlni, akkor biztos nem pék az illetö. Ez egy vegzettseget nem igenylo munka ebbol mar ez le jon. De ha nem gyar lenne akkor is lesz valaki aki betanitja. Attol hogy ejszakai muszak ugyanugy jelen van pl muszakvezeto is meg kitudja még kik csoportvezeto vagy nevezd aminek akarod.
2019. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!