Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgozol? Szereted csinálni?

Mit dolgozol? Szereted csinálni?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, és szeretnék minél több szakmát megismerni, azért tettem fel ezt a kérdést.

Arra lennék kíváncsi, hogy mi a munkátok jelenleg (ha van időtök, kedvetek, akár a korábbi munkáitokról is írhattok) és, hogy abban a munkakörben mit kell csinálni, illetve, azt, hogy mennyire szeretitek.



2019. aug. 22. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Értékesítő

Egyik héten két nap12óra 3 hétköznapi szünettel+2nao hétvége

Másik héten két nap 12 aztánhárom nap 12óra két hétköznapi szünettel

Szal van időm postára menni, orvoshoz menni, hétköznapi ügyeket intézni amik vezárnak hétvégén.

De a fizumat nekem kell összehozni szal meg kell dolgozni érte de nagyon nehéz kiszámolni a százalékokat amik nekem járnak mert termékenkébt eltérő.

De szeretek ott lenni :)

N

2019. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem dolgozok, és nagyon szeretem!:)

Amúgy bőrdíszműves vagyok, azt is szerettem.

2019. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem megijeszteni akarlak, de körültekintéssel válassz szakot, szakmát!



Mindenféle dögunalmas biorobot munkát végezni igencsak unalmas és nem életbiztosítás. Konkrétan létbiztonságot sem ad.


Később, munka mellett már nem olyan jó képzést végezni. Sokszor fizetős képzések állnak rendelkezésre, ekkor a pénz, amit nagy nehezen félretettél, arra megy. A szabik vizsgákra mennek, a hétvégék, délutánok órákra és tanulásra. Gyakornokoskodni nem tudsz. Még az elvileg piacképes végzettségek esetén is olyanok kellenek, akik irtó lelkesek, rátermettek, és hátrány a gyakorlat hiánya.


Jelenleg úgy érzem, ha valaki nem érettségi után egyből találja el, az így járt...


Én amúgy admin szerű vagyok, halálunalmas és vagy holtidő van vagy egyszerre 4 feladat.

2019. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy biológiai laborban dolgozom, mint gyógyszerész. Feladatom, hogy az akkor kifejlesztett, vagy már meglévő vakcinákat, gyógyszereket folyamatosan teszteljük. Mindig jönnek újabb gyógyszerek amiket ki kell vizsgálnunk. Mindenkinek megvan a maga feladata. Én előkészítem, dokumentálom, és különböző vegyszerekkel állapítjuk meg, hogy az adott már ismert, forgalomban lévő gyógyszer megfelel a szabályzatnak, vagy a forgalomban még nem engedélyezett gyógyszerek mehetnek-e további kísérletezési fázisba. Eleinte szerettem a munkámat, de már egy ideje nem. Monoton, unalmas munka. Sokszor annyira unalmas, fárasztó, hogy legszívesebben elaludnék munka közben.

A gond, hogy amikor mesélem, hogy mi a munkám, mindenki szerint milyen király, meg húú de okos vagy. Nos, igen, tanultam , végül is gyógyszerész diplomám van, de ha azt mondom, hogy bárkit az utcáról bevinnék akinek van egy kis esze, az 1 hónap betanulási idő után pontosan elvégezné a munkát. Mivel a munkafolyamatnak csak 1 bizonyos részét csinálhatja az ember. Nem úgy van mint pl: egy asztalosnál, hogy elkezdi az elején, és a végén a kész tárgyat ő maga fejezi be. Mi csak 1 részét csináljuk. Ezért is monoton. Mellesleg van olyan kolléganőm, aki szintén magyar könyvkötő volt a szakmája, itt kint ( Anglia, mert itt dolgozom) takarítóként dolgozott, most a másik laborban dolgozik, szintén elemző. De jól betanulta, jól csinálja. (én meg örülök, hogy végre van rajtam kívül még egy magyar)

45/N

2019. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerzodeses katona, logisztikai alakulat, nem Magyarország.

Valtozatos es nem terhelő stresszes munka.

Raadasul 47 evesen mar mehetek nyugdijba.

2019. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt sok munkám, de leírom őket.

Dolgoztam építőiparban, az nagyon tetszett, igen nyáron kint 40 fok, télen mínusz 10, kemény fizikai munka, de van szépsége, most is építőipari szakmàt tanulok.

Dolgoztam multiban, mint árufeltöltő, na az borzalmas volt, soha többé bolt! Sok a hülye ember, és még a főnökök is agyalàgyultak sok helyen.

Aztán konyhán dolgoztam, nagy volt a hajtàs, kapkodàs, robotoknak való munka, egy embernek kell ellátni két ember munkàjàt, és persze akkor is te leszel a szar, és nem a másik, aki csak ül és cigizik a csúcsforgalom közepén, vagy éppensèggel meglopja a főnököt.

Jelenleg aquaparkban dolgozom, itt is sok a hülye vendég, az órabérem is elég kevés, de ha szerencsém van nem kell semmit csinálnom, ha meg nincs, akkor meg beosztanak konyhàra, vagy takarítani, pedig az eredeti pozícióm úszómester. Maga az úszómester része tetszik, azt szeretem, csak nagy a felelőssèg, és a vendégek sokszor leszarjàk, hogy mit beszélnek az úszómesterek, széles mosollyal sétálnak be kinti ruhàban a medencèbe, és ugranak be kisgyerekkel a nagy csúszdàba, aztán az ilyen agyhalottakat meg majd nekem kell kiszedni...

Szóval idegölő, de jobb mint a gyári munka!

Egyébként meg számítógépes rendszerkarbantartókènt végeztem idén, de azzal mit érek? Nem is érdekel az egész, szóval elengedtem.

Van pár szakma mondjuk ami érdekel, tanár szívesen lennék, vagy vállalkozó(jelenleg ez van tervben), esetleg hivatàsos vízi mentő, ingatlanos, de szívesen élnèk íràsból is, van hozzá tehetsègem azt mondtàk.

2019. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sajnos nem volt túl sok szerencsém a munkahelyekkel.


Pár hónapot töltöttem utazási irodában. Ez nem volt olyan rossz, viszont az iroda már haldoklott amikor odakerültem, így sokszor a kolléganőmmel egész nap csak fb-oztunk meg neteztünk, mert semmi érdemi munka nem volt, baromi lassan teltek a napok. Mikor eljöttem onnan, pár hónapra rá meg is szűnt.


Utána voltam egy gyros büfében. Itt jöttem rá, hogy a vendéglátás nem nekem való, én túl nyugis vagyok ehhez. A folyamatos pörgés fizikailag kikészített, stresszes voltam, reggeltől estig ment a robot, alig volt szabad hétvége. A kajaszagtól már undorodtam a végére, azóta sem bírok a gyrosra ránézni.


Aztán dolgoztam gyakornokként egy fényképészműhelyben. Na itt aztán semmi hasznosat nem tanultam, kb arra volt jó a 2 év, hogy tudtam szépen nyomtatni, raktárat takarítani, ajánlott levelet feladni. Mellesleg a főnök egy igazi agresszív barom volt.


Nem akarom elkiabálni, de talán most végre összejön egy nekem való, testhezálló munka. Szövegírás home office-ban. Nyugis, kreatív szellemi munka, nem liheg a nyakamban a főnök, nincsenek idegesítő kollégák. Remélem, hosszú távú lesz, mert ezt tényleg szeretem csinálni.

2019. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Lufi01 válasza:
100%

Hr asszisztens voltam 2 helyen is után is a hr területén maradtam. Magával a munkával nincs bajom es szeretem is engem inkább a kollégák zavarnak.

Ha nem jönnek össze a terveim akkor jövőre elmegyek kertésznek. Ott nincsenek idegesítő emberek és van látszata a munkának.

2019. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
katona magyarországon, hatalmasat csalódtam, most tanulom tovább az egészségügyet, aztán mentőtiszt vagy mentőorvos majd kiderül
2019. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Katona.

#9 mi volt a csalodas benne?

2019. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!