Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkezdett idegesíteni, hogy a...

Elkezdett idegesíteni, hogy a pszichológusomnak más páciensei is vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyilván, majd megbeszélem vele is, de 1 hét van a következő foglalkozásig, ráadásul biztos vagyok benne, hogy csak a szokásos nyugtató szöveget fogja elmondani, ami tudom, hogy nálam hosszútávon nem ér sokat (hogy attól függetlenül, hogy nem én vagyok az egyetlen, ő ugyanolyan törődéssel foglalkozik velem is blabla).


Eddig is zavart, de mivel valahogyan eddig kizárólag nőket és/vagy időseket láttam a rendelőjében előttem/utánam, ezért nem szívtam mellre, azonban ma egy fiatal (nem tudom, 15-25 között valahol) fiú jött utánam és nagyon rosszul lettem a féltékenységtől, rohadt ideges voltam, kicsit még most is. Persze, nem történt semmi, és tudom, hogy ez ellen nem tehetek semmit, de ez így nagyon nem jó érzés.


Mit csináljak? Gáz lenne ezt leírni a pszichológusomnak most e-mailben? (nem nagyon szoktunk levelezni, max időpontokkal kapcsolatban, vagy vészhelyzet esetén (max havi egyszer) szoktam megnyugtatást kérni)


18/F vagyok, borderline


2018. okt. 19. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják pszichológus-függőségnek, és jobb, ha elmondod a szemébe, nem e mailben. Biztosan segít leküzdeni!
2018. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyakoribb az eset mint hinnéd. Sokan vannak/vagyunk így. Én is éreztem már ezt. Valószínűleg nincs senki a környezetedben aki megértene téged, aki kielégítené az érzelmi szükségleteidet, ezért kapaszkodsz abba az egybe, aki mégis. Jelen esetben a terapeutádba.

Olyan kérdés van esetleg benned, hogy vajon te vagy-e a legjobb páciense a terapeutának?

2018. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!