Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mostanában nagyon elkezdett...

Mostanában nagyon elkezdett idegesíteni a tesóm barátnője. Mi lenne a normális?

Figyelt kérdés

A fiú tesóm együtt van egy lánnyal kb.kicsit több,mint egy éve.Álítólag rosszul bántak vele a szülei,mert az a felálás volt,hogy az apja elhagyta és az anyja közben összejött egy másik férfivel és abból is született egy gyereke.A lány 19 körül van és a tesója is már középiskolába jár.A lényeg,hogy álítólag ment a kivételezés a másik gyerekkel stb.

Nem tudom mennyi igazság van ebben,mert csak a tesóm mondja.

Szóval fogta magát a tesóm és idehozta.

Na mondom nagyon jó😃

Ja azt hozzá teszem nem kérdezett meg senkit csak befurakodtak,na meg ott is hagyta a csaj a sulit.

Alig férünk el a házban.Egésznap fekszik,nem dolgozik vagy ilyesmi.(Meg is lepődnék úgy isten igazából....)

Néha összeseper de ennyi.

(Ugye tesóm egésznap dolgozik csak este jön haza)

Addig fekszik.

Ha fürdenek nekem kell leeresztenem a retkes vizüket.Rezsibe meg hasonló dolgokba nem adnak.A csajnak amugy sincs egy forintja se.Tőlük nem láttunk pénzt a háztartásba.

Elején nem foglalkoztam vele,de már nagyon idegesít a jelenlétük is


2018. nov. 16. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szülők helyébe kipenderiteném a missist,nem motel cselédekkel.. Sok csajszika játsza ezt,mert otthon rend van fegyelem tanulni kéne stb, hát lelépnek és becuccolnak vmi naiv pasigoz meg a birka türelmű családjához,akit hulyitenek és pumpolnal. Én páros lábbal rúgnám ki a hölgyet h lehet haza menni szépen v tanulni dolgozni .. tesof se lehet ész ha nem látja át h a csaj kvázi ingyen lakni akar vhol ahol hercegnőt játszhat ingyen élve. :O
2018. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Szüleid mit szólnak ehhez?

Én ultimátumotadnék, hogy 1 hónapon belül találjon állást a lány. Ha nem, mehet haza. Ha a tesód kiáll érte, mehet vele. Tartsa ő el a kolonccát.

2018. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Megértem, hogy zavar, de sajnos nem hiszem, hogy te sokat tudsz tenni. Max annyit, hogy próbálsz tesódra hatni, lássa be a lány ingyenélő. A rossz családi háttér (ha valóban igaz), nem mentség a heverészésre.

Valamint beszélj szüleiddel, első sorban nekik kell belátni, hogy ez nem normális. Sajnos, amíg ők tűrik, nem hiszem, hogy lesz változás.

Pedig valóban, vagy menjen legalább tanulni és amelett segítsen a háztartásban vagy meló és szálljon be a költségekbe. Különben én nem engedném, hogy nálam lakjon egy ilyen henyélő.

2018. nov. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Ki dobnám a csajt !
2018. nov. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Kihívnám a rendőrséget, ők kilakoltatják a lakásból. (Persze csak akkor ha a lakcímkártyáján nem a ti címetek szerepel az állandó lakhelyeként.)


Még ha dolgozna és adna a rezsibe, akkor sem tűrném meg a házamban.(sokáig) Nálunk amikor a fiamnak komoly párkapcsolata lett és eldöntötték hogy együtt akarnak élni akkor kivettek maguknak egy albérletet és nem ingyenélősködtek.

2018. nov. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

A szüleid feladata, hogy döntsenek. A testvéred menjen albérletbe, ne vigye az élősködő nöjét a család nyakára, kosztra, kvártélyra.

Nem vagytok ingyen szálloda, nem vagy a cselédjük.

Mikor mindenki otthon van, mondd higgadtan, érthetően a szemükbe.

2018. nov. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos ebben csak a szüleid dönthetnek. De ha beszélsz velük erről, az mindenképp jó lehet.

A tesódnak és barátnőjének is megmondhatod a véleményed bátran. És piríts rájuk az ilyen retkes vizes alkalmakkor. Te ott családtag vagy, ő meg igazából senki.

Bár azt se értem, hogy nem lett hazafordítba egyből.

2018. nov. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%
Hívd ki a rendőrséget, majd szépen kbasssssszák a hatbol lmaoo
2018. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok a zseni szüleidnek.
2018. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Szüleid mit szólnak ehhez?
2018. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!