Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem látom értelmét az életemne...

Nem látom értelmét az életemnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta hogy folyamatosan minden nap szenvedek, ki használ mindenki úgy érzem hogy egy Bábu vagyok. A biblia szerint adni kell mindenkinek de amikor adsz és semmit nem kapsz vissza csak a rosszat mindenkitől, akkor azért be telik a pohár fel is tudom sorolni.


Első-amikor én adok valakinek, vagy én teszek jót valakivel akkor is csak a rosszat kapom vissza.


Azok a barátok akiket a legjobb barátaimnak tartottam, pályáznak a lány tesóm ra. És kerülnek direkt azért hogy még szerezzék a tesomat.


A lányok cikiznek és kerülnek engemet undorral néznek rám. De amikor valami kell akkor én vagyok a leg első aki segít meg ad és ugyan ezt elmondhatom másokról is.


Terjeszgetik a negatív kamu híreket rólam és senki nem áll szóba velem sőt barátnőm sincs.


És ez az egész azért van mert jó ember vagyok. és a jó emberekkel van merszik meg csinálni.


Akkor mi értelme van ezek után jónak lenni?


Ti mit tennétek ebben a helyzetben a legjobban akire mérges vagyok azok az érdek tesóm ra pályázó barátaim.


2019. szept. 13. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell hinni a bibliának. A jó embereket könnyen ki lehet használni. És sajnos a legtöbb ember gonosz. Azt nézi hogy hogyan tud legjobban beléd rúgni. Ha te taposol akkor pedig tisztelnek. Beszélgettem egy pszichológussal és azt mondja hogy a mai világban előny az antiszociális viselkedés. Akik pedig ezzel a személyiségzavarral küzdenek könnyebben előrébb jutnak az életben. Tehát mások kihasználása. Kutatások szerint a pszichopaták száma 1%-ról felemelkedett 4-5%-ra tehát több olyan ember van aki csak a hasznot látja benned és sajnos a mai társadalom őket támogatja.
2019. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Naponta 15 ilyen kérdés van, ne hidd hogy ez valami egyedi probléma. Már unalmas.
2019. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azt használják ki, aki ezt hagyja. Lehet úgy is jó embernek lenni, hogy nem hagyod, hogy mások áttapossanak rajtad. Ezt hívják asszertivitásnak. Ha a vallásos agymosás helyett önimerettel és asszertivitással foglalkoznál, már rég nem itt tartanál.
2019. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!