Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nem látom...

Mit tegyek ha nem látom értelmét az életemnek?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nem vagyok jó passzban.Senkivel sem tudok beszélni,vannak barátaim vagyis olyasmik de nem akarok senkit sem arra kényszeríteni hogy a "panaszkodasom" hallgassa.Altalaban úgysem érdekli senkit hogy mi van velem...


Pár hónapja történt egy kegyetlen rossz dolog velem.A csaladombol egy halaleset.Sosem fogom magam tultenni ezen.

Próbálok mindig erősnek és magabiztosnak látszani,de legbelul egy érzékeny senki vagyok...

El vagyok veszve azzal kapcsolatban is hogy ki vagyok én és hogy milyen a személyiségem.

Elég régóta vagyok ilyen állapotban ,de ez időszakos,ugyanis egyszer nagyon boldog vagyok,azután pedig nagyon rosszul,naprol napra változik,de van amikor pl hosszabb ideig vagyok rossz vagy jó hangulatban (hónapok).


A legjobb barátnőmmel első osztály óta ismerjük egymást.Viszont az a rossz tulajdonsága,hogy mindenbol viccet csinál.

Engem is sokszor gúnyol,nem tudom hogy direkt vagy véletlen csinálja.Pl a bőröm színére mond vmi olyat ami nekem bántó lehet(kicsit sötétebb a bőröm de nem annyira,és nem vagyok roma).

Vagy azzal szégyenit mások előtt hogy koszos az arcom meg kormos.A hangomat is kigunyolta(nem az ének hang hanem amikor beszélek)hogy nekem mély a hangom meg ilyenek.

Erre visszamondtam neki hogy neki meg nyavogos.

Erre bezzeg megsértődött mert jaj csak o lehet érzékeny,meg csak o a kis törékeny virágszal a kis tökéletes golden girl.

Régebben is már ezt csinálta.Rzzel nem is tudja mennyire elveszi az önbizalmam.

A melleim is túl nagyok,elveszik az önbizalmam.Meg szeretnék szabadulni tőlük,nagyon rosszul érzem magam azoktól...

Nem érzem magam már emiatt szépnek sőt még normális kinezetunek sem.


Elég stresszes év vár rám és nem akarom hogy a jegyeimre kihasson a hangulatom.


Segítsetek kérlek.Mit tegyek?



2018. szept. 25. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez az időszak is el fog múlni, garantálom, csak egy kicsit bírd még! Kitartás!


Erre egyébként ennél jobb válasz nincs, az érzéseidre csak te tudsz gyógyírt találni odabent a fejben. Puszi!


F36

2018. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj el a szemészetre.
2018. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig van értelme az életednek, az amit kihozol belőle. (Paulo Coelho) // Amúgy nem xd

Minden ember életében vannak nehezebb időszakok, valahogy ki kell bírni. Barátnődnek meg szólj, hogy bánt téged. Nekem is barnább a bőröm és mikor leromáznak az rosszul érint(valamiért). Szóval szóltam, hogy akkor ezt most innentől nem, és abbahagyták. Állj ki magadért röviden.

2018. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első valaszoloknak igaza van légy erős tarts ki és nem lesz semmi baj.

Saját tapasztalatom is van ezzel mely depressziós voltam éveken keresztül én is azt hittem hogy sose lesz jobb de túl jutottam rajta. Sajnos csak saját magadat tudod segíteni ebben.



Légy erős! Egyszer kétszer sírd ki jól magad az is sokat segít!

18/L

2018. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Írj privátban. Megpróbálhatok segíteni egy két tanáccsal és jó szóval. :)
2018. szept. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki nem érzékeny, az egy bunkó paraszt.
2019. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!