Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nem látom...

Mit tegyek ha nem látom értelmét az életemnek?

Figyelt kérdés
Munka után nem köt le semmi.Mindig csak unatkozok.Gyakorlatilag nincsen senkim.Barátnőm évek óta nincsen.Az is csoda hogy volt!Nem vagyok társasági ember félénk vissza húzodó vagyok.szakemberhez nem akarok fordulni mert szerintem csak tanácsot ad.Elég nagy gond az is hogy mindent hamar feladok.És ugyanott lennék ahol most.Legszívesebben végeznék magammal,csak nincsen hozzá bátorságom.Lehet valamit tenni?28f
2018. febr. 11. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is: senki életének nincs értelme, csak amit ő ad neki. Másodszor: Ha ennyire unatkozol szervezd a köré a cél köré az életed, hogy megszabadulj az unalomtól. Harmadszor: csak azért jutnak ilyesmik az eszedbe, mert nem jól képzeled el a halált, a tapasztalás nélküliség nem lehet jó, vagy felszabadító, nem hozhat könnyebbség, az nem lehet semmilyen, észre sem veheted. --> Nem megoldás a problémádra, azt csak az életedben találhatsz.
2018. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló szerencsétlen vagyok. Azt gyanítom, h a nő hiány miatt van ez a rossz kedv.
2018. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem látod,akkor keresd meg.
2018. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószinű nincs értelme.Évek óta ez megy nálam.
2018. febr. 11. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy normális házasságra van szükséged és utódokra. Teljesen megváltoztatja az agyad működését. Továbbá az sem árt ha nem gyűlölöd a munkád, és vannak karriertől független hosszútávú céljaid, céljaitok
2018. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úgy gondolom, hogy biztos kell lennie valaminek, amit szeretsz csinálni, egy sport egy hobbi bármi. Lehet nem tudod ez micsoda, de keresd meg! Valami biztosan téged is leköt. Ha van valami amit el szeretnél érni( pl mit tudom én kockahas, szalto, párkapcsolat stb) tegyél erte, hogy elérd, semmi sem lehetetlen! Igenis ha akarsz valamit azért meg kell küzdeni, a sikernek ára van.
2018. febr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!