Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok egy plasztika...

Ti bevállalnátok egy plasztikai műtétet, ha valamelyik testrészetekkel nagyon nem vagytok megelégedve és képtelenek vagytok elfogadni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 21:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha tudnám hogy előnyömre válik a változtatás akkor simán bele vágnék. Persze lehet mondani, hogy fogadjam el magam. Elfogadom magam, de az nem változtat a tényen, hogy egy visszataszító gnóm vagyok mások szemében.
2019. szept. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jövőre meg is csináltatom. Nyomós okom van rá.
2019. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nekem is az orrom az, amivel egyszerűen nem bírok megbarátkozni. Ha belenézek a tükörbe vagy egy fényképet látok magamról, egyből az orromra terelődik a figyelmem, annyira feltűnő és csúnya.
2019. szept. 15. 08:32
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én be is vállaltam: az elálló füleimet műttettem meg. Hozzáteszem, nem én nem fogadtam el magamat. Mások nem fogadtak el, és emlékeztettek rá, hogy nem normálisan állnak a füleim, csúfoltak, megaláztak. Na azt nem kívánom senkinek! A műtét óta megszűnt a csúfolás, igaz a lelki sebek megmaradtak.
2019. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Világéletemben undorodtam magamtól, úgyhogy nagyon szívesen, bár nem hiszem, hogy van sebész a Földön, aki kezdene tudna velem valamit. Meg persze pénzem sincs rá.
2019. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azért fura nekem, hogy sokan az orrukkal elégedetlenek. Én férfiaként, megmondom őszintén, magasról tojok a nők orrára, sosem foglalkozom vele, az összképhez nem ad hozzá, nem vesz el belőle. Úgyhogy nem hiszem, hogy nagy feneket kell neki keríteni.

Amúgy pedig osztom a 9-es válaszoló gondolatait a témáról.

2019. okt. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*férfiként
2019. okt. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha lenne módom valószínüleg igen.. a mellemet csináltatnám meg
2020. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!