Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Van egy dolog, amit egyáltalán nem tudok elfogadni. Ez a tinilány-idősebb férfi felállás. De a fiú-nő kapcsolat sem normális számomra, csak az jóval ritkább. Mindegy.

Engem nagyon felbosszant, hogy 25-40 évesek 14-15 éves kislányokra csorgatják a nyálukat, csak mert legális, pedig nekem ehhez semmi közöm nincs, nem kéne ezzel foglalkoznom, van saját életem is, stb. De nem megy, pedig jó lenne, mert már megőszülök ettől.



2019. febr. 21. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Túlságosan ráérsz másokkal foglalkozni? Nincs hobbid, vagy baráti társaságod, nincs semmi dolgod amivel lekötöd magad?

Rohadt nehéz életed lesz, mert az élet tele van aljasságokkal.

2019. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorítónak undorító. De tenni ellene nem tehetsz semmit, csak annyit, hogy elengeded ezeket a gondolatokat, mert ezzel csak magadnak ártasz senki másnak.
2019. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Általában akkor szoktam ezen bosszankodni, mikor itt gyk-n olvasok egy ilyen kérdést, amiben fiatal lány/fiú, idősebb férfi-nő szerepel. Pl. tinipárkapcsolatokban, a szexualitás kategóriában, esetleg a családi kapcsolatok meg a gyereknevelés kategóriákban is belebotlani ilyen kérdésekbe.
2019. febr. 21. 20:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Férfi/nő*
2019. febr. 21. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Hiába írod, nincs se saját életed se saját problémád. Ez van.
2019. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De van saját életem, saját problémám is van.


De ezt nyílván te jobban tudod. :)

2019. febr. 21. 20:38
 7/9 A kérdező kommentje:

Segítséget kértem amúgy is, hogy hogy ne foglalkozzak ezzel.


Mert hiába van magánéletem, ha gyk-zok, úgy is belefutok ilyen kérdésekbe akaratlanul is.

2019. febr. 21. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a kedvencem, mikor a 13!!!!!!! éves húgomra írtak rá az ilyen 25-40 éves palik, pedig még oda is írta a válaszába a húgom, hogy "13/L". :D


Vannak ilyen szerencsétlen emberek sajnos, nem tudsz velük mit kezdeni. Próbáld ilyenkor elterelni valamivel a figyelmed. Csak van valami hobbid. Vagy ott vannak a barátok is.


Egy ideig engem is felbosszantott az ilyen, elsősorban a húgom miatt, de mostmár nem érdekel. Addig, ameddig a húgomnak van esze, addig minden oké.


Gondolom kaptál már egyébként olyan privátokat, hogy biztos irigy vagy meg erkölcscsősz, igaz? :D


20/F

2019. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 Persze, hogy kaptam miért is ne kaptam volna.


Ez nem erkölcs kérdése, marhára nem. Itt gyerekekről van szó, alig szabadultak az általános iskolából, tapasztalatuk semmi, naivak, értetlenek, semmivel sem mássabbak a kislányoknál. Illetve, de, szexelni akarnak meg nem éppen előnyösen öltözködnek és emiatt persze, rögtön érettek lesznek... Na persze. Ez pont fordítva van.


Ugye Dixxxon?

2019. febr. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!