Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekkel miért magàznak az...

Gyerekkel miért magàznak az emberek?

Figyelt kérdés

Tanulok 23 éves vagyok de sokszor vigyazok pl ovodasokra. Rokongyerekek vagy baratnöm gyereke stb


Nem egyszer boltban(ruhazati vagy drogeria stb) is pl velem kb egykoru nök magàznak ha gyerekkel megyek be, ha gyerek nelkül akkor tegeznek csak.


Multkor egy sraccal talalkoztam az utcan (nekem tetszett ö, nalam idösebb talan 28 lehetett),megalltunk egy kicsit mert az ovis elkezdett vele beszelgetni a srac nagyon kedves pozitiv volt es aztan ahogy ram nezett köszönt nekem hogy "Jo napot kívanok!"johogynem haptàkban nem àllt. Olyan rosszul esett plane mert tetszett nekem a srac.


2019. szept. 15. 07:06
 1/6 A kérdező kommentje:
*velem kb egykoru eladok
2019. szept. 15. 07:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert az anyukájának néznek és nem fognak letegezni, fiatalon sem.

A srác sem próbálozik, pont emiatt. Főleg ha nagyobb gyerekkel vagy gondolhtja, hogy biztos idősebb vagy csak nagyon jól nézel ki, plusz feltételezi, hogy egy apuka is.

Ilyenkor megemlítheted, hogy az unokaöcséd vagy hasonló, máris barátságosabb lesz. :)

2019. szept. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoval mindenki azt hiszi ha tetszik nekem valaki hogy meglett csalados anya es feleseg letemre flörtölök es mekkora r.banc lehetek? Remek.
2019. szept. 15. 07:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogyan 7, 20 kor írtad. És nem biztos, hogy egy korodbeli fiú elhív randira egy gyerekes anyukát. Ha tetszik és beszélgettek, mondd azt az unokatestvér, barátnőm lánya fia.
2019. szept. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pupusz ***** válasza:
Nyugodtan visszategezheted, mert a nő kezdeményezheti a tegezést. Ha te úgy döntesz, hogy tegeződsz, a srác is tegeződni fog. Az eladók pedig nem mernek szerintem letegezni, mert nem biztosak benne, hogy jól látják, mennyire fiatal vagy. Egyébként meg vannak olyan fiatalok, én is sokkal találkoztam már, akik fiataloktól is elvárják a magázódást. Egy eladó pedig nem meri megkockáztatni, hogy esetleg kikéred magadnak, mint anyuka a letegezést. Amúgy meg, ha anyuka lennél is lehetnél egyedülálló anyuka, szóval ezzel sincs semmi gond. Tegezd le őket, akkor visszategeznek.
2019. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ez ugrott be hogy jo nagyot szivhatnak igy az egyedülallo anyukak. Spontan soha nem lesz tarsuk.
2019. szept. 15. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!