Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Könnyebb 3-4 gyerekkel nyomoro...

Könnyebb 3-4 gyerekkel nyomorogni, kéregetni, mint elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek nem egyformák. Van akinek könnyebb.
2017. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Kinek hogy. Ha a 3-4 gyerekre sikerül annyi támogatást felvennie, amennyit munkával keresne, vagy még többet, akkor nyilván könnyebb.

Én nem tenném sőt nem is szülnék 3-4 gyereket a nyomorra.

2017. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Igen, könnyebb....

Egyszer kerdeztem meg egy nagycsaládos cigányasszonyt, hogy mia titka, a munka nélküli jó létnek. Azt mondta hogy ő nem azért született, hogy dolgozzon. A 7 gyereke után + a kéregetésekből (gyerekeivel együtt) több mint 300.000 ft-ot összeszednek per hónap.

Nos kérdem én, hogy ki az a agybwteg, aki ezek után elmenne dolgozni.... napi 8 óta munkával nem keresek ennyit, és igen... ezek mellett én se mennék dolgozni, ha tudom sápolni az államot, és még a két szép szememért is adnak pénzt...

Ja és megjehyzem a koszos, szakadt ruha álca,.mert akkor nem adna pénzt nekik senki, de olyan palotában élnek, amire a legtöbben csak irigykednek....

De ki a hü.ye? Ők mert kihasználják a lehetőségeket, vagy mi mert hagyjuk.....


Igaz idézet az egyik filmből:

"-Mit tud a cigányokról?

-Ravasz egy népség......"

2017. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
#4: Remélem egyszer a NAV-nak is feltűnik ez, mert kéregetni már önmagában bűncselekmény. Mocskos ingyenélők.
2017. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
De az a 300.000 7 embernek nem sok.
2017. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"A 7 gyereke után + a kéregetésekből (gyerekeivel együtt) több mint 300.000 ft-ot összeszednek per hónap. "


8 emberre havi 300 ezerből nem építesz palotát a Rózsadombon, még kajára is alig elég.


Egyébként tényleg baromi unalmasak már ezek a mindennapos kérdések. Menj oda egy ilyen kéregetőhöz, és kérdezd meg tőle, ha ennyire érdekel. Nekem 3 gyerekem van, két barátnőmnek is 4, mind diplomások vagyunk, dolgozunk és tisztességesen neveljük őket. Képzeld, ilyen is van jócskán, csak pár idiótának van ilyen agymenése, hogy nagycsaládosnak lenni szükségszerűen valamiféle pejoratív jelentéstartalommal bír, nyomorral és kéregetéssel jár.

2017. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
3-4 gyerek mellett még, ha fehér vagy se nagyon kapsz munkát, főleg ha kisebbek, mert mindig lesz valami ami miatt sokat fogsz hiányozni a melóból. Hol az egyik beteg, hol a másik, hol ballagás van stb stb... Nagyon sok munkahely ezt nem tolerálja. Nekem csak olyan ismerőseim vállaltak 3-4 gyereket, akik jó helyen dolgoznak és mindketten megkeresnek havi 200 nettót legalább.
2017. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Az en ismeretsegi koromben is inkabb a tehetosebbek vallaljak be a harmadik/negyedik gyereket. Az anyukak is diplomasan dolgoznak, meg lehet oldani keregetes nelkul. A CSOK miatt meg jobban 'meg is eri' harmat nevelni. Akiket meg C tipusuakat ismerek, ok nem allnak meg 4 gyereknel.
2017. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha 3-4 gyerekre kell bolcsodet, ovodat fizetni, mi maradna a fizetesbol? Azert senki nem dolgozik szorakozasbol. Persze, hogy konnyebb nem dolgozni.
2017. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta aki azt gondolja, hogy Magyarországon segélyből meg lehet élni. 7 ember hol él meg 300000 ft-ból? Ezek az emberek így nevelkedtek,éltek ezt szokták meg. Tisztességes fizetést kellene adni az embereknek, hogy megtudjanak élni.
2017. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!