Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom meg...

Mit tegyek ha a barátom meg csalja azt a lányt akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, sőt lehet hogy szerelmes is vagyok bele, de az egyik barátom össze jött vele, és én elengedtem ezt az egészet (hogy valaha elmondhassan hogy szeretném hogy járjunk) szóval ezt tiszteletben is tartom hogy ők együtt vannak. De a barátom folyamatosan meg csalja mindenkivel, és ez nagyon zavar engem sőt rosszul esik mert beszélek a barátom csajával és baráti alapon jóba is vagyunk. Amikor kérdezi a csaj hogy hol van XY-akkor folyamatosan a szemébe kell hazudjak hogy itt van ott van, közben meg találkozik más lányokkal ez nagyon de nagyon zavar, nem tudom hogy mit tegyek, ha elmondom a lánynak az igazat akkor a barátságunk tönkre fog menni mert áruló leszek a barátom szemébe. Viszont irtózatosan nagy lelki furdolásom van hogy minden nap a szemébe kell hazudjak annak a lánynak aki nagyon kedves, segítő kész, és ráadásul szerelmes is vagyok bele.


Két tűz között állok úgy érzem.


2019. szept. 15. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a lánynak az igazat, aki ilyet művel a pàrjàval az barátnak sem való, hidd el. Ha van bizonyítèkod azt is mutasd meg a lánynak.
2019. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hàt én egy ilyennel nem baràtkoznék. Én kitàlalnék a lànynak. Viszont lehet jobb ha mondod a lànynak hogy ne mondja el hogy tôled tudja. Különben lehet hogy bunyó lesz.
2019. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából egészen 10-éves korom óta ismerem és nem erőszakos típus viszont ha arról van a szó akkor küzdő sportoló vagyok.
2019. szept. 15. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve szép kis barát lehet, ha tudja, hogy szerelmes vagy az adott lányba és ő összejön vele. Én is kaptam ilyen "barátot" az életben, elég is volt.
2019. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ebből már nem kerülsz ki győztesként, pubi. Ha kitálalsz, a haverod azért fog rád berágni, hiába kérnéd meg a csajt, hogy nem tőled tudja, a haverod nyilván nem hülye, rá fog jönni, ki volt a forrás. A csaj meg azért fog tőled örökre elfordulni, mert ki tudja mióta hazudtál a képébe. Ez már veszett fejsze nyele.
2019. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Akár mit csinálsz valamerre megy a libikóka.. Most el kell döntened, vagy ez vagy az.. kezdetben viszont ha ravasz vagy úgy csinálod, hogy más mondja el neki, és akkor te tiszta vagy. Valamit elhintesz valahová és kész.. De mivel barátja vagy a srácnak így én elvből sem mondanám meg jómagam.. Ha ilyet csinálsz, akkor te leszel a szar szemét és a közös barátok is gonoszan fognak rád nézni. És a két szék közé ülés veszélye is ott lesz..
2019. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Haverral közölném, hogy többet nem falazok neki. Csinálja úgy, hogy ne tudj róla. Előbb-utóbb úgyis ki fog derülni az igazság. Amikor majd szakítanak, mesélj el mindent a lánynak és kérj tőle bocsánatot a hazugságokért.
2019. szept. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igazából tudom hogy én leszek a rossz.

Egyébként a haverjaim is tudják de őket nem érdekli szem rebbenés nélkül tudnak hazudni a lánynak, viszont én nem olyan vagyok. Úgy hogy elfogom mondani a lánynak lessz ami lessz, egyébként a barátságunk is olyan hogy egy héten egyszer találkozunk kB 10-percet aztán le koptat ien emberért mert csak így lehet nevezni barátnak biztos nem, nincs értelme hogy lelkifurdolásom legyen és hazudjak szóval el mondom a lánynak.

2019. szept. 16. 07:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem eleve nem kell olyan barát aki hazugságra kényszerít. Megmondanám a srácnak, hogy vagy elmondja a csajnak a kis ügyeit, vagy annyi a barátságnak. Válasszon.
2019. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma el akartam mondani a lánynak ezt az egészet, de nem kellett elmondjam már tudja valahonnan.
2019. szept. 17. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!