Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzek ekkora vágyat rá,...

Miért érzek ekkora vágyat rá, hogy szerelmes legyek? Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és életemben sose voltam szerelmes. Volt egy pár hónapos kapcsolatom (próbálkozás), de hiába volt helyes, okos fiú semmi se alakult ki. Mindenhol csak szerelmeseket látok és nem értem nekem miért nem jön össze...

Minden dalon sírok már szinte ami romantikusabb és olyan jó lenne ha valaki szeretne, miattam lenne boldog, értem sírna és viszont. Jó, tudom, ez nyálas, de félek, hogy sose fogom azt megtapasztalni amire annyira vágyok.


2019. márc. 14. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretethiányos vagyok. Majd valahogy összejön egyszer.
2019. márc. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát sablonos, de majd eljön az akibe beleszeretsz. Lépj ki a komfortzónádból,mondjuk, ha cs egy társaságba jársz ott kevesebb a lehetősège az ismerkedésnek.
2019. márc. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy miért nem jön össze neked kéne tudni, mi nem ismerünk, nem tudjuk milyen vagy. Viszont nagy valószínűséggel most 14.536 pasi ír rád privátban, hogy ismerkedne veled. :)
2019. márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az összes romantikus film meg minden arról szól hogy a szerelem megvált.
2019. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!