Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit néznek már a lányok engem...

Mit néznek már a lányok engem ha semmi értelme?

Figyelt kérdés
Néha utcán, leginkább suliban szoktak megnézni, okés nem vagyok ronda, szóval nem azért. De mi értelme megnézni meg szemezni? Én úgy sem megyek oda, ők sem fognak. Már zavaró hogy megnéznek.
2019. szept. 17. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Húzz a fejedre papír zacskót...vagy ignoráld a bámulást.. igazából mást nem tudsz tenni ez ellen...vagy várj mégis csak van itt még egy megoldás, menj oda és szúrd ki a szemüket

/ez 'oszt' a probléma/

2019. szept. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd ki a homlokodra, hogy "ne nézzé" és egyből meg fog oldódni a problémád.
2019. szept. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nézel rájuk, nem fogod látni, hogy néznek.
2019. szept. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tekintet minen napos. Ha nem néznél csak az utcán magad elé vagy a boltban, akkor gondok lennének.

Szoktasd magad hozzá. Egy egészséges önbizalmat építs fel.


Engem meg napi min 20 pasi néz végig vagy bókolgat, hidegen hagy, jobban érdekel a fejemben tovább tervezett projekt s annak értékesítése.


+ Örülj, hogy csak néznek, nem pedig hazáig követ valaki, vagy pl zebránál bicóval megállva beér egy gyalogos s random számon kér "hol voltál 2 hétig?" - nah egyértelmű, hogy figyel betegesen.


Pedig egyszerű elegáns, szolid alkotó vagyok.


Inkább agyalj máson pl magadon, jövődön.

2019. szept. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!