Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs aki hisz bennem. Így mi...

Nincs aki hisz bennem. Így mi értelme?

Figyelt kérdés

Nincs olyan ember, aki hinne bennem. Aki miatt úgy érzem, hogy érdemes lenne bármit is csinálnom. Aki úgy büszke lenne rám.

Ilyenkor mit kezdjek?

Persze magamnak kellene megfelelnem, magam miatt csinálni, de én utálom magam, tettek róla, hogy utáljam.

Most viszont tudom, hogy az utolsó embert sem érdeklem már, akit eddig azt hittem, hogy bízik bennem.

Mit tegyek?



2019. aug. 5. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Tegyél róla hogy bízzanak benned,hogy szeressenek!Érjél el olyan dolgokat (munkában,hétköznapokban) amire büszke lehetsz Te is, meg ők is!Igyekezz másokkal jót tenni,segíteni másokon!Bízz Magadban!Mert ha már Te sem bízol magadban, akkor el van szurva az egész! Küzdeni kell, ne hagyd el Magad!Senkinek nem olyan egyszerű!
2019. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon félreképzeled a világot és a társas kapcsolatokat, ha másoktól akarod elvárni a hitet.


Benned egyetlen embernek kell hinni, és az te vagy! Higgy magadban!! 😊🙏


Sem több, sem kevesebb!

Minden más csak egónövelés és hasonlók... amiknek semmi köze az önbizalomhoz és az eredményeidhez.

2019. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy lecke volt. Kimondtad a kulcsmondtatot. “Tettek róla, hogy utáljam magam” ha ez a mondatot jól értelmezed, nem arról tettek hogy utáld magad, hanem hogy szeresd, tiszteld , becsüld és bizz magadban mert az élet nagy részét egyedül fogod letölteni! Szeresd meg magad, az önbizalom és önszeretet a legnagyobb erő amit elsajátíthatsz!
2019. aug. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!