Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme a netes barátságok...

Van értelme a netes barátságoknak?

Figyelt kérdés

Még régen (kb 3 éve) megismertem egy lányt az interneten.

Az elején minden nap beszéltünk, mindent megosztottunk egymással jókat beszélgettünk. De ahogy telt az idő úgy ritkultak a levelek. Mostanság ha én nem írok neki akkor nem beszélünk. 1 hete írtam neki akkor írt, de megint 1 hete nem beszéltünk. Most várom, hogy írjon de nem ír pedig fent van facebook-on. Sajnos találkozni nem hiszem,hogy fogunk mert az ország 2 végében élünk.


Eddig mindig ez volt amikor a netről próbáltam barátkozni, hogy 1 idő után nem írt a másik fél.

Így vagy ő törölt le engem vagy én őt. Nem tudom miért tűnt el mindenki de nem csak bennem van a hiba. A másik fél nem írt egy idő után én meg meguntam, hogy én fussak utána. Én már nem hiszek sajnos a netes barátkozásban. Főleg így, hogy találkozni nem találkoztam soha egyikükkel sem.


25/N


2019. aug. 16. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Csak netesnek nincs. Ha legalább 1-2 alkalommal egy évben, de érdemes találkozni. Én igyekszem ezt tartani, most is épp szervezek egy utat egy ilyen baráthoz, de minket két országhatár választ el.
2019. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek vannak úgymond a "való világban" is barátai, azoknál nem igazán van értelme, hisz ha személyesen ki tudja élni a társasági életét, akkor minek vesződne az online írogatással?

Nagyon sok emberrel ismerkedtem már én is neten, de két kivételtől eltekintve, eddig előbb-utóbb mindannyian lemorzsolódtak. Azzal a két illetővel is pedig csak azért tartunk még ki egymás mellett, mert hébe-hóba tudunk egymással személyes találkozókat is megbeszélni, és ez nagyon sokat nyom a latba.

Ha nincsenek soha személyes találkozók és nincs is rájuk esély a jövőben, akkor én hamar el tudom veszíteni a lelkesedésemet. Szükségem van néha a közös, valódi élményekre, az élő interakciókra.

A leírásod alapján, úgy tűnik, hogy a te netes barátságaid is emiatt futottak zátonyra.

2019. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!