Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak lépjek ki?...

Mit csináljak lépjek ki? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Beiratkoztam esti suliba asztalos képzésre, de elment a kedvem, ez már a 3 hét hogy tart. Egyszerűen annyi infó van meg amit megkell tanulni hogy elment a kedvem, tanulást sose szerettem, mindig gyengén ment. Emellett szocfóbiám van, nem szeretek emberek között lenni, a szüleim eröltetik hogy csináljam, meg azt mondják fog az menni, ha mindig tanulok rá. Próbáltam már beszélni velük hogy nekem ez nem kóser. De eröltetik.

Én arra gondoltam hogy mi lenne ha fognám magam és kiiratkoznék a suliból. Ennyit meg tehetek, miért ne dönthetném el én hogy mit akarok és mit nem? Hiszen az én életem. Haverommal is beszéltem erről de ő azt mondta hogy várjak még vele, meg hogy ne adjam fel, meg hogy a komfortzónából ki kell lépnem. Mi tévő legyek? Annak mi értelme hogy olyat csinálok amit nem szeretek?


2019. szept. 17. 12:33
 1/3 anonim válasza:
Kitartàs el fog múlni ez az érzés ahogy eléred az első célt. Minden iskolám elkezdésekor ezt éreztem. Már van 2 szakmám. Ne foglalkozzál senkivel legyél önmagad. 10 év múlva azt fogod mondani: jaj de jó hogy a szüleimre halgattam és lett belőlem valaki. Az asztalosok jól keresnek.
2019. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak lusta vagy tanulni. És emiatt jó eséllyel semmit nem fogsz majd szeretni.


És mit fogsz csinálni végzettség és szakma nélkül? Ezen nem gondolkoztál még el?

2019. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert máshol szerinted nem kell sokat tanulni?

Igaza van a szüleidnek, tanulni kell. 3 hét után baromság lenne feladni. Ilyen hozzáállással nem sokra fogsz jutni az életben.

2019. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!