Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki a komfortzóná...

Hogyan lépjek ki a komfortzónámból? Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan ember vagyok aki fél a változástól, az új dolgoktól. De mégis szeretnék kilépni a jelenlegi munkahelyemről mert nem megyek egyről a kettőre. Keveset keresek sajnos. Félretenni is nehezen tudok. Jelenleg itthon lakom apukámmal de ilyen albérlet árak mellett nehéz elköltözni. A külsőmön is kellene változtatni: fogyni, a hajamat megcsináltatni, jobb ruhákban járni. A személyiségemen is változtatni kellene de ezen a legnehezebb. Félénk, csendes nő vagyok, önbizalmam nulla, segítőkész vagyok amit sokan kihasználnak. De ugye egyik napról a másikra nem lesz önbizalmam meg nem fognak kihasználni.Az is gond még, hogy engem érdekel mások mit gondolnak rólam vagy mit mondanak. Pl munkahelyemen ha elrontok valamit már azon aggódom mit is mondhatnak rólam? Sok nővel dolgozom együtt akik elég pletykásak. Remélem így 27 évesen még nem késő a változás és pl 5 év múlva már mindenen meglesz amit szeretnék és jó életem.

Nektek mi segített?


27/N


2019. ápr. 21. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apró lépések. Kisérletezz, hogy mi az amitől jól érzed magad, de mégis újdonság. Pl egy merészebb kivágású ruha, új hajstílus, hobbi stb... Róma sem egy nap alatt épült ;)
2019. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1# válaszoló jól válaszolt. Apró lépésekkel változz.
2019. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, apró lépések, keresel tevékenységeket amelyeket szívesen végzel, ennek kapcsán eljárhatsz helyekre, Fb csoportokat kereshetsz tevékenységd alaepján, beszélgethetsz emberekkel és személyesen is találkozhatsz.

Nem kell egyszerre sok lépést tenni, elég aprókat.

Írd össze, mi az, amit szeretnél, mire vágynál, rövidtávú célok is elegek. Nem feltétlenül kellenek mindenhez anyagiak (tudom hogy manapság egy fillér nélkül nem lehet kimozdulni, de nem minden tevékenységet anyagiak határoznak meg).

2019. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes. A legfontosabb, hogy csak magadra koncentrálj, a zavaró tényezőket iktasd ki. ;)
2019. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne hagyd magad, ne hagyd, hogy kihasználjanak.
2019. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a félelel miatt nem mersz változtatni. Es azert felsz mert túlgondolod a dolgokat.


Egyszerűen ne gondolkozz hanem csináld.

2019. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Ha változást akarsz ahhoz mindenképp tenned kell. Kezdj el önfejlesztéssel foglalkozni , hallgass előadókat mint pl.: Csernus Imre , Szabó Péter , Daubner Béla . Én ezeket tolom.
2019. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!