Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek furcsán, mikor...

Miért néznek furcsán, mikor ezt elárulom?

Figyelt kérdés
Olyan furcsán, talán lesajnálóan néznek rám, mikor mondom, hogy a párommal nem szoktunk egymásnak ajándékot venni, hanem elutazunk valahova. Ez akkora ufo dolog?
2019. szept. 19. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem az
2019. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kit erdekel masok velemenye.

Mi sem szoktunk a csaladban unnepelni semmit.

2019. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ha elutaztok, az is ajándéknak számít. Csak sokkal drágább, mint egy sima ajándék. Azért néznek így, mert úgy érzik, hogy túlzás. Vagy hogy felvágsz vele. Vagy csak irigyek. Vagy nem értik, hogy miért kéne minden egyes ajándékozás (Születésnap, Húsvét, Karácsony, Valentin-nap) alkalmával elutaznotok (gondolom több napra). Ezek közül valamelyik, ha tippelnem kéne.
2019. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na erre nem is gondoltam, hogy azt gondolják felvágunk vele. Én valami olyasmire tippeltem volna, hogy arra gondolhatnak, hogy nem vagyunk a másiknak fontos, hogy nem ajándékozzuk meg egymást valamivel. Mármint valami tárggyal. :D
2019. szept. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!