Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsán nézhetnek rám emiatt...

Furcsán nézhetnek rám emiatt egy boltban a pénztárosok, ahova minden nap járok?

Figyelt kérdés

Nagyjából minden nap megyek, és mindig vagy dobozos kakaót, vagy chipset, vagy gyümölcslevet veszek. Vagy mondjuk kettőt egyszerre ezek közül.

Szóval furcsa, hogy oda járok már szokás szerűen minden nap és mindig ugyanazt veszem?


2018. aug. 9. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem értem miért nem veszel egy kartonnal ha úgyis mindennap csak ugyanazt veszed.
2018. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem csak te vagy így.


Én már 6 éve járok minden munkanapon egy a munkahelyemhez közeli kisboltba, ahol veszek egy mizo tejeskávét és egy sportszeletet.

Még soha nem néztek rám furcsán, sőt 2 év után már az eladó lányka, minden reggel előkészíti nekem.

Elég csak bemenjek és ott a pulton, így fizethetem is.

2018. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le se tojják szerintem, hogy mit veszel.
2018. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot a kiskereskedelem világából: a vásárlók nagy részének jól meghatározott vásárlási szokásai vannak.
2018. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval furcsa, hogy oda járok már szokás szerűen minden nap és mindig ugyanazt veszem?"


Akkor képzelj el egy wécés nénit.

Őhozzá nem csak egy ember megy minden nap ugyanazért a dologért, hanem MINDENKI!

:)

2018. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az. volt egy időszak, amikor én édességekkel, chipsekkel tömtem csak magamat, egyszer megkérdezte poénosan az eladó, hogy "Buli lesz otthon?".
2018. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!