Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság egy...

Szerintetek bunkóság egy olyan emberre ráírni facebookon és megkérdezni hogy honnan ismerem aki bejelölt de nem tudom kicsoda?

Figyelt kérdés
mert nyilván rossz néven veheti a kérdést ha egyébként ismerem régebbről csak esetleg én már nem emlékszem rá.

2019. szept. 19. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság, csak mikor ezt én megcsináltam utána fura volt.

Biztos szimpi vagy neki aztán ennyi.

De lehet ebből barátság is nem azt mondom.

Ha pedig nem emlékszel... Velem is volt már ilyen. Röhögtünk.

2019. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Engem is sokan jelölnek, akiket tudom, hogy nem ismerek, na azokat törlöm.
2019. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, mért kéne visszajelölnöd, akiről azt se tudod, hogy kicsoda. De akár figyelmen kívül is hagyhatod. Lehet, hogy tényleg nem ismer, és üzleti célból keres, vagy mellékattintott. Nincsenek közös ismerőseitek? Azokat szokta ajánlgatni.
2019. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszméletlen jó memóriám van, tudom, ha nem ismerek valakit. Ennek ellenére meg szoktam kérdezni, honnan ismerem, nem szoktak válaszolni.
2019. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért merült fel bennem hogy lehet ismerem mert megnéztem nincs több száz ismerőse tehát nem gyüjtő ezen kívül ugyanabba a városba él mint én. Egyébként meg minek jelölne be olyan ember aki nem gyüjtő és nem is ismerem
2019. szept. 19. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!