Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ha fáradt vagyok...

Miért van az ha fáradt vagyok tovább akarok tanulni ha viszont kipihent azon gondolkodok, hogyan tudnék napról napra élni?

Figyelt kérdés

21 éves elég buta ember vagyok, tehát diszkalkuliás meg diszlexiás. Jelenleg munkanélküli vagyok mivel nehéz pót jogsit csinálom ( E ) és eddig nem találtam olyan melót ami mellett gyorsan megcsinálhatnám, kvázi egy léhűtő vagyok.


Jelentkeztem felsőoktatásba, de pont 40 :D :D pont miatt nem sikerült, ezért újra kellene csinálnom az emelt érettségit minimum négyesre. Ezt a sikertelenséget elfogadtam, vagyis azt gondoltam, hogy beletörődtem, hogy max. egy sofőr leszek, ám egy ismerősömmel beszélgettem éjszakába nyúlóan és rávezetett, hogy most kell dönteni, hogy mi számomra a boldogsághoz vezető út, döntsem el , hogy munka vagy tanulás. Én ott nála kimondtam, hogy egyértelműen a munka mivel én tanulni nem tudok sikertelen vagyok benne.


Mivel éjjel nem aludtam mert dumáltam, reggel sikerült 3 órát szundítani, de előtte nem reggel 6kor keltem azaz 21 órát nem aludtam. És előjött bennem lefekvés előtt, hogy milyen frankó lenne ha továbbtanulnék és azt az egy dolgot amit szeretek - történelem- azt felsőoktatásban kamatoztatnám. Néha néha ez régebben is előjött csak elővettem a szakértői véleményem és meggyőztem magam, hogy örüljek ha adtak érettségit.


De most ez valami más, érzem, hogy újra kéne érettségizni, legalábbis ez egyik felem ezt tenné a másik pedig tengődne tovább legalábbis a kipihent felem, akit eddig a realista felemnek gondoltam.


Ha értelmetlen lett a szöveg amit írtam akkor írjátok nyugodtan. Nem vagyok semmi szer alatt, és nem is voltam eddig soha.


2019. szept. 19. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Levelezön a penzt nezik nem a pontot

Hajrà.

2019. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de oda sem vettek fel.
2019. szept. 19. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ugy erdekes.oda szinte csak az nem jut be aki nem akar. Potfelveteliket is külön hirdetnek. Csak penz legyen.

Felvesznek egy evfolyamra kb 1000 föt is, igaz abbol 500 ha le is diplomazik es nem bukik ki

2019. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!