Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok már olyan esküvőn,...

Ti voltatok már olyan esküvőn, ahol alig ismertetek valakit? Hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Holnap egy ilyen esküvőre megyek a családommal. Egy másik városba, még a párt se igazán ismerem, nemhogy a vendégek közül bárkit. Bár alapból könnyen teremtek kapcsolatokat, mégis olyan fura ez, hogy kb.senkit sem fogok ismerni. Ráadásul valószínűleg egész más korosztály lesz jelen mint én. Szeretek táncolni de nem is biztos, hogy lesz kedvem. Na jó, most kipanaszoltam magam. Szóval bármilyen tapasztalat ezzel kapcsolatban? Sülhet el jól a dolog, vagy ilyen fura élményként gondol rá utólag is vissza az ember?

#esküvő #segítségnemismereksenkit #hogyanéljemtúl #fogomélvezni? #éjfélivacsora
2019. szept. 20. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen esküvöre el se mennék.
2019. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem mennyi kedvem van? :D
2019. szept. 20. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenekre van egy jó kis lifehack: minél gyorsabban be kell rúgni, onnantól kezdve már nem fog érdekelni semmi!
2019. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En voltam nemreg. Ki lehet birni, foleg ettem:DDD

Nagyon jo kajak voltak, kar lett volna kihagyni. A zene is nagyon jo volt. A csaladommal beszelgettunk, tancoltunk, voltak programok is(az eskuvo, menyasszonytanc, masik eskuvoi szertartas,stb), ugyhogy nem unatkoztam tul sokat.

Egy nap, annyit ki lehet birni. Nekem maga a hely is nagyon tetszett, szep volt. Meg a sok szep ruha is tetszett a tobbi lanyon, azokat nezegettem:D

2019. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akadt ilyen, saját lány unokatestvérem esküvője. Vagy nem ismertem senkit, vagy csak a rokonságot akikkel semmit nem beszélek. Soha annyira nem unatkoztam még mint ott, egyszerűen nem nekem való a közeg, a zene, az egész. HA lett volna saját kocsim haza húztam volna, vagy el sem megyek.
2019. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném nem utálom zsigerből az esküvőket, voltam több haverom esküvőjén ahol volt közös társaság így jól éreztem magam.
2019. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm az esküvőket és hasonló rendezvényeket, függetlenül attól hány embert ismerek.

Talán még jobb is, ha minél kevesebbet, kevesebben b/szogatnak, hogy miért nem táncolok pl.

2019. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly kettő ilyenen voltam.

A 3. tanácsa nagyon jó. :D

2019. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Valóban fenomenálisan jó, de mivel életemben nem voltam még részeg, nem biztos, hogy pont egy ilyen ismeretlen társaság előtt kellene leszerepelnem 😂 De köszi azért!

Meg mindenkinek, jókat (is) írtatok!

2019. szept. 20. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!