Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet az ellen tenni ha...

Mit lehet az ellen tenni ha az ember gyenge és képtelen változtatni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit akarok az élettől és ez a tanácstalanság megakadályozza, hogy boldog, teljes ember legyek.
2019. szept. 21. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van valami hobbid? Olyan téma ami érdekel, vagy olyan, amit megvalósítanál?
2019. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs. Régen "világmegváltó" terveim voltak utána egyre lejjebb adtam, most meg már saját magamon se bírok változtatni. Tudom, hogy miket kéne tegyek, hogy kicsit normálisabbnak tűnjek de ha épp nem melózok akkor inkább valami hülyeséggel lefoglalom magam csakhogy ne kelljen azon filózzak, hogy egy rakás kaki az életem.
2019. szept. 21. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is ezt felejtsd el, hogy negatívan gondolkodsz, mert az soha nem fog segíteni. Csak jobban ostorozod magad vele. Pozitívan gondolkozz. Tudom, nehéz az elején, de ha nem adod fel, és rendszeresen pozitív dolgokon gondolkodsz, segíteni fog. Csak ez tud segíteni.
2019. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!