Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem van különbség...

Csak szerintem van különbség könnyű vérű nő és ribi között?

Figyelt kérdés
Nekem az a személyes meglátásom hogy attól még hogy egy nő szereti nagyon gyakran váltogtni a partnereit még nem feltétlenül ribi, ha mindegyiknek memondja hogy ő csak alkalmi kapcsolatot szeretne, ezek a könnyűvérű nők, a ribi az én szememben aki például megcsalja a partnerét, vagy azt hazudja hogy hosszú kapcsolatot szeretne és közben pedig csak egy egy éjszakás kalandot akar, engem bosszant hogy eggyes nőket csak azért leribizik mert gyakran váltogatják a partnereik, a másik "kedvencem" az az elv hogy ha egy férfi sok nővel volt semmi probléma, de ha egy nő teszi ugyanezt férfiakkal, az erkölcstelenség, miközben semmi különbség nincs a két eset között, ti mit gondoltok erről az egész témáról? 18/f
2019. szept. 22. 16:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az esetleges helyesírási hibákért elnézést
2019. szept. 22. 16:40
 2/19 A kérdező kommentje:
*megmondja
2019. szept. 22. 16:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton igazad van. Sokan azért nem tudják elfogadni hogy egy nő sokat szexel mert úgy érzik hogy nem lennének már elég jók mikor a szexhez jutnak. Ugye egy férfi ha tapasztalatlan akkor attól fél hogy nem lesz a partnere számára elég jó. De egy normális nő nem fogja ezért elutasítani. Sőt tanítgatható. Viszont megértem azt is hogy tapasztalt férfira vágyik mivel ő jó az ágyban. De az nem erkőlcsösség hogy ha egy tapasztalatlant nem fogad el sőt egyenesen undok vele. Ez az ami miatt taszító szokott lenni. Senkinek nincs joga lenézni a másikat csak azért mert ő sokat szexelt vagy egyáltalán nem. Ezek unintelligens tulajdonságok.
2019. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Természetes ez fordítva is idegesítő, amikor azért néznek le valakit mert hogy, kevés partnere volt és mondják neki hogy "micsoda prűd vagy" vagy amikor azért bántanak valakit mert esetleg nem szeret szexelni, ritka de ilyen is létezik, szóval az a lényeg hogy egyik oldalt sem kéne bántani, szidni, azért mert ő így érzi jól magát
2019. szept. 22. 16:56
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Sok férfiban nem tudatosult, hogy a nők is szeretik a szexet és a kalandokat így az ő logikájuk szerint az a nő, aki sokat váltogatja a partnerét az egy elhasznált ribi. Illetve másokban benne van ez a birtoklási vágy, hogy azzal akivel lefekszik csak az övé legyen, senki másé, ha már mással is szexelt az kiborító, az egy ribi, csak az övé legyen senki másé. Meg a klasszikus kulcs-zár baromság aminek semmi értelme sincs. (Illetve a másik kedvencem az "uwu evolúciós értelemben így fejlődtünk" című érv aminek szintúgy nincs értelme)

Szerintem ez az egész hülyeség, mindenki annyi partnerrel szexel és ahányszor amennyivel csak akar, nem kell utálni és lekezelő szavakkal illetni.

2019. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Nőként írom a válaszom:


"másik "kedvencem" az az elv hogy ha egy férfi sok nővel volt semmi probléma"

De az is nagy probléma. Miért ne lenne az? Mert csak egy ösztönlény, és a d..gáson kívül más nem érdekli.


Szerintem nincs különbség. Aki sokat szexel különböző partnerekkel (szexkapcsolat, egyéjszakás kalandok) az is ugyanolyan k..rva, mint az, aki pénzért csinálja. Viszont itt van különbség, és az a pénz, hogy az egyik megélhetésből d..g sok pasival, pénzért, míg a másik ingyen adja testét ugyanezért.

Nem kell itt szépíteni a dolgokat, ha valaki k..rvának megy, ne csodálkozzon, hogy megb..sszák és hogy k.rvának nevezik, mert az. Olcsó ember, aki ingyen adja testét.


Ezért szép is a magyar nyelv, mert tele van szinonimákkal és lehet szépíteni az egyébként teljesen rideg valóságot.

Kérdező, a könnyű vérű nő az egyenlő a ribizlivel, csak szinonimái egymásnak.

2019. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Az utolsóval azért nem értek egyet mert csak lenézi azt aki így él. Jó te nem vagy ilyen. De ettől függetlenül nem kellene másokat csak azért kigúnyolnod és sértegetned mert neked nem tetszik az ahogyan él. Az ő élete. Neked más az értékrended de tiszteletben kell tartani azt ahogyan ő él mert ez az ő élete. Ha szereti a szexet akkor legyenek szexkapcsolatai. A káromkodás is csak unintelligens tulajdonság. Nem tudod a szép magyar szavakat használni.
2019. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#7

"Ha szereti a szexet akkor legyenek szexkapcsolatai"


Ha valaki szereti a szexet, akkor miért nem tud egy partnerrel szexelni? Jelen esetben azzal, akit szeret? Ennyire nehéz lenne ezt megtenni?


Hűha, leírtam két, állítólag, trágár szót, akkor már unintelligens vagyok? Csernus Imrét is idesorolnád akkor? Hát, ha egy elismert, sikeres pszichiátert leunintelligensezel, az nem vet jó fényt rólad.

2019. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es, Mi van akkor ha valaki esetleg nem talál életre szóló partnert magának soha az életben, vagy képtelen a szerelem érzésére, az ne szexeljen soha és így járt, vagy mi?
2019. szept. 22. 17:45
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Csernust inkább hagyjuk. Azért mert ő ilyen,nem tudod megváltoztatni a kedvedért. Nem is kell. Miért ítélsz el azért valakit mert máshogyan él mint ahogyan te? Miért nem tudsz egy kicsit is elfogadóbb lenni a számodra "Rideg" valóságban? Változtak a gondolkodás,életfelfogás,értékrendek. Ettől függetlenül a világ nem lett rosszabb csak más lett mint régen. Ennyi.
2019. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!