Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » GKI, miért van ekkora különbsé...

GKI, miért van ekkora különbség a tanfolyam árak között? Könnyű a vizsga?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 08:20
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Az árak között nem tudom mennyi a különbség, én 110 körül csináltattam (kezdő, nem utánképzés!).


A vizsga könnyű, voltam bent 2 alkalommal tanfolyamon, annyi elég is volt vizsgára.

2015. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
Ja és megvannak a tételek, ha kell elküldöm. Vizsgára pedig okostelefonnal menj;)
2015. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 egySanyi ***** válasza:
Én másfél éve csináltam az alapot 130 körül jött ki. Ez is 2 napos volt vizsgával együtt, de az a 2 nap nyár közepén 40 fokban elég intenzívnek hatott. Reggel vezetés utána tanfolyam, másnap reggel is vezetés utána egy kis tanfolyam, délben vezetés forgalmi vizsga utána elméleti (teszt meg kifejtős esettanulmány) meg szimulátoros vizsga. Utánképző jóval egyszerűbb ezután egy kis tesztlapos semmiség.
2015. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 17.-én vizsgáztam. 120 kérdés, 30-at hibázhatsz, azaz tesztlaponként 10-et. A vizsga nem nehéz, ha párszor átolvasod a tananyagot. Az árakról én 55-ért továbbképzésen voltam C-re. de láttam 80-ért is. Az árak alakulása többnyire függ a csoport létszámától. Nem mindegy ugyanis, hogy egy oktatót hány tanuló fizet. Nem beszélve a vizsgahelyekről, gyakorlatról, szimulátorokról, azoknak a logisztikai költségéről. Nem utolsósorban az állam amit lehasít emberenként az sem kevés. Én olyan 20-30 ezerre saccolom..
2015. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!