Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezekre a dolgokra felesleges...

Ezekre a dolgokra felesleges dolog költeni, ha számomra ez a hobbi?

Figyelt kérdés

-Minden havonta veszek kondibérletet, mert szeretek sportolni

-Van többféle konyhai kisgépem, melyek abban segítenek, hogy változatosabb ételeket tudjak készíteni (legutóbbi beruházásom egy meleglevegős fritőz, amit azért vettem, hogy olaj nélkül tudjam a sültjeim elkészíteni)

-Kávérajongó vagyok, így szeretek többféle kávét venni (de mindet otthon főzöm meg magamnak)


Tudom, másoknak a hobbija az utazás, bulik, fesztiválok, sörözés, stb., és emiatt meg is kaptam, hogy az én hobbijaim nem igazán egyetemistahobbik, de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.


2019. szept. 24. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem felesleges. Énis szeretem az ilyeneket. Ha Tégdd ez tesz bokdoggá, hát ezekre költs! Még az egészségedet is támogstod velük! :-)
2019. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem felesleges.

A kondibérlet teljesen alap, jó, hogy rendszeresen mozogsz.

Konyhai gépből idővel mindenkinek egyre több lesz. Az is jó dolog.

Kávéba sem látok semmi különöset.

Gondolom, nem naponta veszel kávét vagy konyhai gépet, hiszen azok hosszabb használatra vannak, illetve a kávé sem naponta fogy el.

2019. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más a hobbija, az én kollégám cserepeket gyűjt
2019. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
A második nekem nagy marhaságnak tűnik (a másik kettő király), de a te pénzed, nem? Költsd arra, ami téged boldogít, és kész.
2019. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem haszontalan dolgokra költesz, egyáltalán nem felesleges!

Azért remélem 1-1 buli, vagy sörözés -e mellett belefér.

2019. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Belefér
2019. szept. 24. 11:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire kell valakinek egy bitesen gondolkozni, ha a hobbit úgy közelíti meg, hogy érdemes-e rá költeni...

Nekem az autó a hobbim, többet költök rá mint bármi másra (lakhatáson kívül), de nem érdekel ki mit gondol róla

2019. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha emiatt nem szorítasz háttérbe más, alapvető dolgokat, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy mire költöd a pénzed. Én is mindig megkapom, hogy a hobbim árán már autót is vehettem volna, de nem érdekel. Nem az autó fog segíteni a lazításban, kikapcsolódásban, hanem az, hogy azt csinálhatom amit szeretek.
2019. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem felesleges. Ha horgolni szeretnél és tűket, fonalakat vásárolnál, az se lenne felesleges, hiszen örömet okoz neked és ez a lényeg. Én ugyan imádok utazni, de például a főzés is egy hobbim, így én is tele vagyok mindenféle kütyükkel, legutóbb egy manuális olasz tésztakészítő gépet vettem és így már friss tésztát is tudok otthon csinálni, imádom :)
2019. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ezek tök normális dolgoknak tűnnek. Nincs ilyen gyűjtőfogalom, hogy "egyetemistahobbi" :D én meg jógázok, balettozok meg festek, illetve könyvmolyként sok könyvet szoktam venni. Biztos van aki erre nem költene, de ő meg olyasmire költ, ami engem nem érdekel.
2019. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!