Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rossz dolog ha valakinek sok...

Rossz dolog ha valakinek sok hobbija van?

Figyelt kérdés

Olvastam néhány cikket arról, hogy ha 1 komoly hobbid van az jobb mint ha több mindent csinálsz egyszerre. Indoklás: Ha 1 hobbira fókuszálsz akkor nagyobb az esélye, hogy mester szintre emeled mint hogyha többet próbálsz egyszerre.

Én itt kreativ hobbikra gondolok.

Nagyon szeretek zenélni, de mellette nagyon szeretek rajzolni, de nem szeretnék közülük választani. Sokszor megfordul a fejemben amikor mondjuk gitározok, hogy lehet hogy inkább rajzolnom kéne mert abban mindig is jobb voltam és még akár lehet is belőle valami, és ugyanigy amikor rajzolnék, megfordul a fejemben, hogy lehet hogy be kéne fejezni azt a dalt, lehet, hogy meg kéne mutatni másoknak hátha tetszik nekik, még akár lehet belőle valami.


Szóval összefoglalva...mi a jobb? Választani egy komoly hobbit? Vagy megtartani minden hobbit és kockáztatni, hogy soha nem leszel kiemelkedő egyikben sem?

Mit gondoltok?



2019. febr. 14. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A hobbi pont azért is hobbi többek közt, mert nem azért csinálod, hogy feltétlen profi legyél benne. Szerintem nyugodtan rajzolhatsz és gitározhatsz együtt meg ez amúgy csak 2 dolog, nem olyan sok:)
2019. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De én profi szinten akarom csinálni. :D

Mellette még van néhány dolog amit csinálok (Maraton futás, túrázás) de ezeket nem vettem bele, mert inkább kreativ hobbikról beszélek itt.

2019. febr. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!