Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mazochista vagyok?

Mazochista vagyok?

Figyelt kérdés
Élvezem ha lelki fájdalmat okoznak nekem. Mint pl. Csalódással. Akiről azt hittem hogy egy normális,kiderült hogy teljesen az ellentétje. Igazából ez rohadt jó érzés. Hol lehet ilyen emberrel ismerkedni?
2019. szept. 24. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mondjam,hogy rhdj meg? Ez nem normális. Eltér tőle. Mazochista aki szereti a fájdalmat. Bár hogy ez csak fizikaira vonatkozik-e,vagy sem,azt nem tudom...
2019. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pszichiátrián lehet,bár azt se tudom,hogy a betegek mennyire láthatják egymást,azért ha valaki elmebeteg,és ki akarja nyírni a másikat,az nem túl előnyös...De a komoly mentális sérülteket,betegeket oda viszik...Hiába...De szabadon járkáló is van biztos,csak megtalálni őket...Meg a másik,hogy általában ha az okos ember ilyet lát,elviszi az illetőt orvoshoz...
2019. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Látom te se tudod mi az a mazochizmus.
2019. szept. 24. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mazochista vagyok, bírom a lelki b×st. Fizikálisban talán kiskoromban volt részem, kórházban.
2019. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!