Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki kínjában szereti ha rossz dolgok történnek vele? (lényegében mentális mazochista)

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok. Utálom, ha valami sikerül. Ezért sem meglepő, hogy utálok tanulni és sosem volt még barátnőm, hanem inkább szeretem magamat szerencsétlennek/genetikai hulladéknak beállítani (de végülis az vagyok). Most is kellene zh-ra tanulnom, de annyira nem érdekel és az sem fog érdekelni, ha félév végén több tárgyból bukok, mert legalább újra lesz okom az önsajnáltatásra. Azt sem értem, hogy eddig miért nem buktam ki az egyetemről. Talán annyi motivációm még maradt, hogy ne váljak instant munkanélkülivé.

2017. okt. 15. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
De ez miért jó neked?
2017. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyetemre csak bejutottál? Miért nem csövezel akkor inkább a blahán? Az rosszabb mint ZH-ra tanulni.
2017. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nálam is stimmel, hogy mentális mazochista vagyok.
2017. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Minek jelentkeztèl egyetemre?
2017. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az lennel soha nem mentel volna egyetemre...
2017. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg fogsz halni ha nem teszel ellene Brian Tracy Fonix szemináriumot toltsed le azzal kigyógyíthatod magadat
2019. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!