Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez depresszió? Vagy már...

Ez depresszió? Vagy már inkább mazochista hajlam?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem,de tegnap mondhatni teljesen bekattantam,mára nagyon megbántam.

Szóval az utóbbi időben eléggé összekuszálódtak bennem a dolgok,úgy érzem rohadt egyedül vagyok és senki nem ért meg igazán. A barátaim nagyon megváltoztak körülöttem(vagy inkább én lettem más ember) és idegesít amiért nem tudok velük úgy kijönni mint régen.

Komoly hangulatváltozásaim vannak és ha egy kicsi rossz ér,elkezdem magamat karmolászni(igen tudom,hogy ez alapból nem normális).

És tegnap is beszélgettem a legjobb a barátnőmmel,elkezdtük veszekedni és rájöttem hogy valahogy őt is "eltaszítottam" magam mellől. És ezek után történt amit már említettem és nagyon megbántam: megvágtam magam. És egy rész mert dühös és szomorú voltam másrészt pedig jó érzés volt. Megnyugtatott a fájdalom.

Ezek mellet pedig ha egyedül érzem magam mikor semmi igazán szörnyű nem történt csak szimplán elkezdek sírni mert valamiért jó érzés.

Tudom elég hülyén fogalmaztam,de nem tudnám pontosan leírni az érzéseimet csak szarul érzem magam és kész. Bocsánat ha hosszú lett,de érdekelne a véleményetek mert már saját magamtól is félek és nem akarok ilyen lenni.



2015. jún. 25. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak a hormonjaid + nem érted, hogy mi zajlik körülötted. Én is szoktam vágni magam, de én azért, hogy vizsgáljam a regenerálódást, a fájdalom mértékét stb... ( imádom az anatómiát ^^)
2015. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy amúgy?
2015. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16
2015. jún. 25. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy karmolásszanak azt 15-18 éves koromban én is szerettem, de akkor sem értettem meg az elmondottakból, hogy hogy jutottál el odáig és egyáltalán hogy jut eszébe valakinek, hogy vagdossa magát. Elmagyarázod?
2015. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az hogyha sírsz az bizonyítottan jó dolog! Ugyanis tisztul a lelked. És bizony elég nagy szar lehet veled, ha már sírni is jólesik. Azt javaslom sírd ki magad kellőképpen!
2015. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!