Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Izmos csajokról vélemény?

Izmos csajokról vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az izmos csajokról?

Pár éve foglalkozom edzéssel,és ahhoz képest milyen gebe voltam most elég vastag vagyok. 20kg feljött de nem zsírban. Mennyire vonzó ez? Kicsit úgy érzem átestem a ló túloldalára, de annyira szeretem nézni a változást, hogy erős vagyok,a nagy súlyokat megmozgatni,és büszkeséggel is eltölt mert tudom hogy ezt csak magamnak köszönhetem.

Vélemény?



2019. szept. 24. 20:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]

Gondolok itt ilyenekre, bár szerintem ennél egy kicsit vastagabb vagyok :/

16/l

2019. szept. 24. 20:06
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez azért még nem vészes kategória, bár kicsit kisebbségi érzésem lenne, szóval bár tetszik de nem biztos hogy oda mernék menni egy ilyen csajhoz.
2019. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez még belefér.
2019. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%
Nekem tetszenek a kidolgozott testű lányok, bár lehet azért mert én is edzek. Ha hasonló az alkatod a képen láthatóhoz az teljesen jó :)
2019. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Amíg egy nő nem szed (férfi) hormonokat illetve nem fogy direkt azért, hogy jobban látszódjanak az izmai nem szokott gond lenni.
2019. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem tetszik, bár a képen látható még nem vészes. De ízlések és pofonok, kinek mi :) biztosan sokaknak tetszenek az izmos csajok is
2019. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Nekem enyhén látszik a pocim vonalai, de nőiesen, nem annyira kidolgozott. S nagyon nyúlékony de feszes bőröm van derék/poci tájt. Mindenki nézi milyen szép, nem-e fog nagyon megnyúlni a bőröm terhességkor.

Kihúzom 2 kézzel oldalra a bőröm s mondom: szerintem ezzel nem lesz gondom :)

Kíváncsi lennék mennyire látszana a hasizmom, ha nem ilyen bőröm lenne.

De így is full lapos.


Combjaim erősek a biciklizéstől, alapon szép feszes nőiesek, ha ráfeszítek s megfognád kő kemény.

Csak a bicikli által 10kg-mal nőtt a súlyom, de a doki is alig akarta elhinni, mert látszatra mindig ugyanolyan vagyok.

3 mérlegre is rá állított x')


Amíg csak feszesít az edzés és nem izomagy vagy addig szép. A formásítás pedig kell.

2019. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Köszönjük hogy megtudhattuk hogy te hogyan nézel ki, bár senki se kérdezte.
2019. szept. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valamit benéztél, 20 kg, nőként nem fog felmenni rád csak izomban, cuccozás nélkül.
2019. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 16 éves, még simán lehet növésben, úgy meg azért nem egy olyan lehetetlen küldetés, hogy mondjuk a 14 éves önmagához képest magára szedjen 20 kilót.
2019. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!