Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Linkelnétek olyan csajokról...

Linkelnétek olyan csajokról képeket akiknek szép izmos testük van? (de nem férfiasak)

Figyelt kérdés
motivációnak kellene,hogy milyen legyek
2011. okt. 1. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nicky Whelan

Itt meg nem tul eros:

[link]

[link]


Itt mar erosebb:

[link]


Bodyrock-os Zuzana:

[link]

[link]


Nekem az o formaja nagyon tetszik, bar talan egy fokkal szalkasabb, mint ami az atlagnak bejon, de en ezt szepnek talalom, szeretnek hasonlot elerni amint kicsit tobb idom lesz. Nekem a cicije nem tetszik konkretan, egy fokkal diszkretebb jobb lett volna, mert nem igazan van a szilikon korul zsir, igy tulontul hivalkodo, muhatast kelt, de vegulis nem nekem kell tetszen. A testenek tobbi resze nagyon jo.


Jelenleg egyebkent en valahol az elso ket belinkelt kepnel tartok, voltam elorebb is, viszont nyaron alig volt idom edzeni. Telen akarok megint rafekudni a dologra.


Ha google-ba beirod, hogy women fitness, akkor rengeteg olyan fotot talalsz, amilyet keresel.

2011. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oláh Noémi,szerelmes vagyok bele,imádom nagyon,egy tökéletes bomba csaj,egy nőnek így kell kinézni.Tök jó,hogy így gondolkodsz.Oláh Noémit nézd ő egy hihetetlen csaj,rajzolni nem lehetne jobbat,pedig én nagy kritikus vagyok,de rajta hibát nem tudnék mondani.

Bár minden csaj ilyen lenne,mint te remélem a pasid megbecsül.Ilyen nő egy kincs,érték.


24F

2011. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meg még tudom mondani,ő : [link]

Tóth Bogi.


-Tímea Majorova: [link] #hl=hu&rlz=1C1GGGE_huHU445HU445&tbm=isch&sa=1&q=T%C3%ADmea+Majorova&pbx=1&oq=T%C3%ADmea+Majorova&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=51856l56305l0l57330l19l19l0l7l0l4l623l3243l0.3.4.3.0.1l12l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=bd21dc76252c4dfc&biw=972&bih=549

2.szerelmem


-3.Erőss Timike: [link]


Ezeket ajánlom pluszban,ők olyan nők akikért bármelyik férfi bármit megtenne.Mindenki ilyenre vágyik,kérdés kimeri bevallani.

2011. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!