Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért menő 40 kilós, de izmos...

Miért menő 40 kilós, de izmos testről képet feltölteni?

Figyelt kérdés
A facebookon egy csomó olyan ember van, aki 15-20 év körülni, 40-60 kilós között mozog maximum és lefotózza a soványságtól "izmos" testék, Tehát izmosnak tánik,mert nincsen rajta egy gramm zsír sem és egy kicsit talán fekvőtámaszozik előtte,hogy bedurranjon. Ez miért menő? Ennél az is jobb, ha simán sovány, azzal nincsen baj,de aki 3 nap otthon edzés után már tölti fel a képet az felháborító.

2018. jan. 29. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Minden baromságról raknak fel képet fb-ra.

Én megoldottam, nem nézem már :D

2018. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ki mondta h meno? Es miert felhaborito? Mindenki azt csinal amit akar...
2018. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar állítsd le a követést vagy töröld. Nem értem miért zavar, sok mindent úgysem tehetsz. Egyébként van akinek kifejezetten az ilyen fiúk jönnek be.
2018. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van hibát elkövetni. :D
2018. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én egy ilyet se látok, lehet valamit rosszul csinálok...XD
2018. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En futni jarok meg boxra meg kondiba : napi sport megvan. De nem nezem facebookon a posztokat. Arra sajnalom az idot. A sajat edzotarsaimat ugyis latom :)


N/34

2018. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!