Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek van még széthúzó családja?

Kinek van még széthúzó családja?

Figyelt kérdés

Egyik nap eszembe jutott, hogy vajon kit hívnék meg az esküvőmre. Ez csak hipotetikus dolog volt, nincs kilátásban esküvő, távolról sem, csak elgondolkodtam.


A környezetemben pörög az esküvőszezon, mindenki esküszik, a vendég listájuk ilyen 100-150 fő.


Az én esetemben meg nem lenne kb. senki. 2 szülő, egy testvér, és ennyi. :D Vagyis három főt tudnék meghívni. Barátok bem nagyon vannak, olyan családba születtem, ahol mindenki utált mindenkit, elvileg sok rokonunk van, akiket én soha nem láttam, nem találkoztam velük. A szűk kör sem tartja a kapcsolatot, nem is kedvelik egymást. A miértet nem tudom, soha nem sikerült senkinek sem megindokolni.



29/f


2019. jún. 8. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Haha, én még a szűk családomat se szívesen hívnám meg. :D de igen, én se ismertem soha egy távolabbi rokonomat sem, bár nem is tettem ez ellen.
2019. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém az álságos, egymás szemébe kedves, háta mögött mindennek elhordó fajta, és mindenki csak addig van jóban a másikkal, míg abból haszna van. Na én ebből kiszálltam, szóval konkrétan és szó szerint senkit nem hívnék meg, ha lenne valaha is esküvőm. Sőt, a gyerekeimet se mutatnám be nekik. Évek óta nem beszéltem egyikkel se, pedig akad néhány rokon azért. Anyámat pl egyenesen gyűlölöm. Jó okkal, keményen megdolgozott érte.

Barátaim meg nincsenek, de gyanítom ha esküvőig jutnék, akkor lennének már szóval ez a rész a kérdés szempontjából irreleváns.

2019. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mienk is lehetne összetartóbb, nem vagyok elégedett. De az esküvő pont jó alkalom lenne kicsit összerántani a bandát.

Én csak azért szeretnék kifejezetten pici esküvőt, csak a legeslegközelebbi ismerősökkel, hogy intim élmény legyen.

2019. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
A miénk konkrétan egy rakás idegen akikben bizonyos százalékban azonos génállomány található. A vérrokonaim közül nekem is csak a szüleim lesznek az esküvőmön.
2019. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van nyugi, nem vagy egyedül.
2019. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esküvőmre a családból maximum anyámat hívnám meg, de rajta kívül mindenki más csak akkor lenne hasznos ha tönkre akarnám tenni a saját esküvőm. Apám, nővéreim, unokatesóim azok 1 percet nem bírnak ki anélkül, hogy műsort csináljanak hogyha egy szobában kell lenniük.
2019. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak 2 testvére van, az egyikkel közel 25 éve nem beszél, a másikkal pedig 10 éve. A nővére azt sem tudja, hogy létezem. Édesapámat nem igazán ismerem, 11 éve nem láttam. Van két féltestvérem, egészen 2 évvel ezelőttig nem tudták, hogy létezem. Van 6 unokatestvérem, megpróbáltam ezek közül mindössze kettő meghívni a ballagásomra, de még válaszra sem méltatott a méltóságos királynő! Egyébként egyikkel sem találkoztam soha életemben, és az egyiknek még a nevét sem tudom.

Édesanyám szülei pedig bármilyen furcsa, de elváltak, szóval a vér szerinti papámat sem ismerem. A mamámnak van két testvére, az egyiket kb 3 éves korom óta nem láttam, a másikat pedig 5 éve nem láttam, nem is keresnek minket, mindenki utál mindenkit.

A nevelőapám van, neki a szülei és a mostohanagybátyám meg persze édesanyám és a párom. Ennyi. Vér szerinti rokonaim nagy része nem tudja, hogy létezem.

2019. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég ha a szülőket, testvéreidet meghívod. A vendégsereg többi része, haverok és munkatársak legyenek. Sokkal jobb hangulatú lesz a lagzi.
2019. jún. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, meg gondolom a párod is hívna néhány embert. Nem gond, ha nem vagytok sokan, olcsóbb is, jobban tudtok figyelni egymásra.. Nem kell túlgondolni:) Akik meg azt írták, hogy nem nagyon vannak barátok MIÉRT??? Barátkozok én veletek, ne legyetek zárkózottak :D:D
2019. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!