Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne hányjak a tömény...

Hogyan ne hányjak a tömény piától?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mindig az a bajom, akár hányszor egy felest iszok, hogy szinte mindig hányok. Főleg a pálinkától meg a vodkától. Lenne esetleg valami tipp, amivel ezt el tudnám kerüli? Pl. Mit egyel előtte, hogyan igyam, esetleg valami “edzés”? Illetve mitől függ, ha valami hányós, vagy nem? Nem szoktam sörtől, vagy kevert piától hányi, de töménytől igen. Pontosabban, megiszom és pár másodpercre rá, már jön is vissza. Ha akkor nem jön, akkor az este további részében nem szoktam hányni. Legtöbbször csak közvetlenül a feles után.


18/f 176 cm, 71 kg, szálkás-sportos testfelépítés



2019. szept. 29. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne tisztán igyad.
2019. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ne igyál töményet.
2019. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Azt látjuk hány kilós vagy de az IQ-d nem látszik. !!!

Minek iszol, elvernek ha nem iszol???

2019. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit nem bírsz, ne igyad!
2019. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha a pohárban hagyod, nem hányat meg!

.

Igyál "marhák módjára"!

Tudod, azok csak vizet isznak, abból is csak annyit, amennyi elég nekik.

Nem is hánynak tőle!

2019. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igyàl inkàbb sört. Jobb az.
2019. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ha eszem előtte egy vacsit, pl kenyeret, vagy zsíros kenyeret akkor nincs bajom. Kb sose hánytam. Bár én nagyon ritkán iszom, és nem kegyetlen sokat.
2019. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy “vedelni akarok mint az állat”, de azért 1-2 felest jó lenne tudni meginni. Megérkezek pl. egy HB-ba, megkínálnak pálinkával, lehúzom, és már kb megyek is a wc-re. (Úgy hogy előtte nem ittam még semmit)
2019. szept. 29. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan tömény amit jobban szeretsz. Találd meg azt a 2-3 piát mondjuk ami ízlik és nem vagy tőle rosszul, és azokat fogyaszd. Nekem mondjuk az Unicumtól meg a Jagertől szokott néha hányingerem lenni, bár olyan nincs azért hogy hányok egyből. Igyál rögtön utána kísérőnek egy pohár vizet vagy pár korty sört.


Illetve ha iszol, akkor szerintem kezdd 2-3 sörrel az estét és utána töményezz. Ha színjózanul megiszol egy felest az tényleg kemény lehet, de ha van benned pár sör, akkor ez kevésbé lesz rossz érzés. De persze nyilván ne ess át a ló túloldalára, mert ha nagyon sokat iszol és utána töményezel akkor meg a sok alkohol miatt fogsz hányni.


Ha nagyon nem bírod akkor persze igyál csak sört/bort/kevert piákat. Nem érdemes erőltetni nagyon ha nem megy, inkább érezd jól magad és igyál mást mint a többiek mint hogy hányj. Főleg ha ez hirtelen jön rád és nem is tudsz elmenni a mosdóig az nyilván nagyon kellemetlen.

2019. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem sokkal kinosabb, hogy egybol rohansz a mosdoba hányni, mint visszautasítani a piát... mondd hogy nem bírod es inkabb max sörrel koccintasz veluk. Ennyi. Én se eroltetem, mindenki megérti, ha nem is elsőre.
2019. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!