Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy lány aki gyűlöl,...

Ha van egy lány aki gyűlöl, megvet elfogadná tőlem később (pénzt)?

Figyelt kérdés

Minden pénzt amim van, meg amit összekeresek, nekem úgy sem kell semmire. Nem tudok másban neki jó lenni...

Vagy ajandekokat (is) adjak neki? Nem várok visszonzast.

Pár milliót évente elfogadna, vagy hogy adjam neki?


2019. okt. 1. 10:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
20%
Na, várjuk a nőgyűlölőket “igen, a nők mind kdurvák!”...
2019. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Tudod mit adj neki 😀
2019. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

1-es miért is? Én nem prostitualni akarom, én nem kérek semmit, azt se hogy szóba álljon velem.

De nekem is jó, mondták legyen valami eletcelom, hát mi legyen, ha nem boldoggá tenni akit szeretsz? A szeretet meg feltétel nélküli.

Valamivel motivalnom kell magam, hogy csináljam a dolgomat.

2019. okt. 1. 11:04
 4/35 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy van olyan nő, aki igen.(sajnos)

És abban is, hogy vannak (nem kevesen), olyanok is akik nem.

Remélem, hogy mi vagyunk többen (akik nem).

Bár számomra megdöbbentő, hogy emberek mikre képesek..pénzért..(nem megélhetésről beszélek).

40/N

2019. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Inkább add azt a pénzt olyan szervezeteknek, akik másokat segítenek, szegényeket, gyerekeket, betegeket támogatnak, vagy menhelyeknek.
2019. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
4-es teszem azt odaadok neked 20 millió ft-ot, nem fogadnad el? Attól miért lesz valaki kva? Ajandektol senki nem lesz az, akkor lenne ha feltételhez kötnem, hogy megkapja ezért meg azért...
2019. okt. 1. 11:13
 7/35 anonim ***** válasza:
57%

Nekem biztos nem kéne olyan pénze, akit utálok, és bizotsítalak, hogy neki sem fog kelleni.


Adakozz inkább menhelyeknek, vagy a Gren Peace-nek.


L

2019. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a green peace, meg az ilyen olyan szervezetek, csak ez a lány érdekel. Adjam kozvetiton keresztül? Hogy akkor?
2019. okt. 1. 11:16
 9/35 anonim ***** válasza:

Ha ennyi felesleges pénzed van, adhatsz belőle nekem is.

Van aki rosszul érezné magát tőle és van aki simán elfogadná. De ha a másikat nézed, akinek lesz egy párja, az szerinted mit gondol majd? Miért kapja a pénzt a csaja egy másik pasitól? Mert van olyan kattant, hogy egy olyan nőnek adja, aki nem akar tőle semmit? Nem túl reális.

Inkább tedd el a lóvét öregkorodra, vagy ha lesz más nő az életedben és családod, akkor arra.

2019. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

Én biztos nem fogadnám el.

- Ott van a hátsó szándék mögötte, a szeretet, és igenis reméled, hogy lesz valami viszonzása, hogy jobban megkedvel.

- Másrészt nem égetném magam azzal, hogy elfogadok tőled a pénzt a semmiért.

- Nem aláznám a jövőbeli páromat ezzel.

- Negyedrészt szánalmasnak tartanám.

2019. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!