Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki munkanélküli az hogyan...

Aki munkanélküli az hogyan bírja ezt elviselni, vajon van lány, aki egyáltalán elfogadna egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Nem vesznek fel sehová, ebben az országban baromi nehéz elhelyezkedni úgy látszik.
2014. jún. 15. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor menj külföldre
2014. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem van melóm de még az sem elég a csajoknak, szóval ha nincs az még hatványozottan rosszabb lehet.
2014. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hazudj.
2014. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyi pénzem sincs, hogy Pestre menjek, nem, hogy külföldre...
2014. jún. 15. 16:31
 5/13 anonim válasza:
Szerintem van olyan, mivel a nők is tisztában vannak azzal, hogy nehéz elhelyezkedni. Persze nem túl jó ajánló levél, de arról a nőről akinek ez a legfontosabb szempont, tehát átesett a ló túlsó oldalára az nem rád, hanem a fizudra hajtana, és azokról meg is van a véleményem. 35/N.
2014. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ebben a helyzetben nem a csajozás az első. Szedd össze magad, képezd magad, tanulj nyelvet, menj ki külföldre, költözz olyan helyre ahol több a munkalehteőség. Mindent csak akarni kell, ne a kifogásokat keresd. Nem a párkapcsolat az elsődleges, hanem hogy magadat eltartsd és elérj valamit. Nekem nem kéne ilyen férfi.
2014. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én félek a külföldi élettől is amúgy. Még, ha lenne pénz elég se biztos, hogy belemernék vágni, bár tudom, hogy ott jóval jobb a fizetés.
2014. jún. 15. 16:35
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
az nem zavarna ha átmenetileg épp nincs (rövidebb ideje) munkája a másiknak. De ha életképtelen, az igen.
2014. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Na viszont, ha férfi létedre félős jellem vagy, akkor ne csodálkozz...a nők nem szeretik a mulyákat. :) Max. ha uralkodni akarnak az illetőn, és papucsot kreálnának a pasiból.
2014. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Évek óta munkanélküli vagyok, és mégis van kedvesem, komoly kapcsolat. És van az ismeretségemben más is így. Ilyen világban élünk, van ahol már a nő lett a családfenntartó.
2014. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!